abażur, jaka firma ?

abażur, jaka firma ?

Dzień dobry. Interesują mnie przede wszystkim sufity plafonowe. Czy ktoś z Was wybrał taki i jest z niego w 100% zadowolony? Czekam na opinie.

Fanatyk

Posty: 8

 
Nie musiałem ponieść ponadprzeciętnie wysokiego wydatku, gdy zdecydowałem się wykorzystać w salonie oświetlenie led. Prezentuje się ono genialnie! :-)

Lupusx

Posty: 19

 
Nie byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, ile będzie kosztowało oświetlenie led w moim domu jednorodzinnym. Wszystko ze względu na fakt, że wcześniej wykonałem wstępną wycenę.

ania999

Posty: 8

 
Moim zdaniem niezwykle dużym potencjałem wyróżnia się plafon. Nie ukrywam, iż stanowi on niezwykle interesujący element ozdobny, który nierzadko dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

pawel-2910

Posty: 23

 
Gdy zamierzacie wykorzystać w swoim mieszkaniu plafon nie mam wątpliwości, iż musicie się koniecznie skontaktować z tą firmą: www.rozety.net.pl. To profesjonaliści w każdym calu, którzy sprostają Waszym oczekiwaniom w 100%.

Dragon

Posty: 14

 
Myślałem, ze abażur dawno wyszedł z mody. Tymczasem trendy w zakresie wykończenia oraz dekoracji wnętrz potrafią zaskakiwać. Mam nadzieję, że ktoś z Was wrzuci zdjęcie, jak prezentuje się mieszkanie bądź dom z abażurem na suficie :-)

Julian

Posty: 13

 
Porównywałem oferty co najmniej kilkunastu firm, które są skłonne zaproponować rozety dekoracyjne. Wsparłem się także Waszymi rekomendacjami, za które bardzo dziękuję.

Intro_69

Posty: 20