pościel satyna bawełniana, dobry sklep ?

pościel satyna bawełniana, dobry sklep ?

Mam okazję tanio kupić prześcieradła z gumką 160x200. Które są Wasze opinie na ich temat? Pożądane byłoby czy nie?

ja2210

Posty: 1

 
Mam wrażenie, że odkąd kupiłam pościel satyna bawełniana 200x220 dla moich dzieci to ich sen jest jakiś taki bardziej spokojny. Wam również polecam się na to zdecydować.

bartek33

Posty: 29

 
Od pewnego czasu zawsze, gdy piorę moją pościel satyna bawełniana to zwracam uwagę na to, aby jak najdokładniej wyschła. Dzięki temu da się skutecznie uniknąć nieprzyjemnego zapachu w późniejszym czasie. Oczywiście trwa to trochę dłużej, ale na pewno warto.

david011

Posty: 9

 
W przypadku, gdy kupujecie pościel satyna bawełniana 160x200 do Waszego domu to zwracajcie uwagę na jej jakość. Ja na nieszczęście zdecydowałam się na tę niskiej jakości i szczerze mówiąc teraz niezwykle tego żałuję, bo już po krótkim czasie użytkowania nie wygląda ona dobrze.

Dzidzia

Posty: 7

 
Ostatnio kupiłam moim dzieciom pościel satyna bawełniana 200x220 i od tej pory w zasadzie mogę zapomnieć o tym, iż jest ona niszczona poprzez nie podczas snu. Jej wytrzymałość jest faktycznie niesłychanie wysoka.

Laleczka

Posty: 31

 
Zauważyłem, że coraz więcej osób decyduje się na prześcieradła z gumką 160x200. Sam takie posiadam, ale długo zastanawiałem się gdzie będzie je lepiej kupić. W końcu zdecydowałem, że najlepszym miejscem na zakup będzie ten sklep: https://posciel-sklep.pl/przescieradla-frotte-z-gumka-134. Transakcja przebiegła pomyślnie.

propek1

Posty: 14

 
Jeśli pierzecie Waszą pościel 200x220 w pralce to dbajcie również o odpowiednią higienę samej pralki. Ostatnio przekonałam się, iż jest to bardzo istotna kwestia, bowiem wówczas pościel jest o mnóstwo niezwyklej świeża, a chyba właśnie o to w tym przede wszystkim chodzi.

transerwis

Posty: 6

 
Z tego co wiem to niektórzy decydują się na kupowanie używanej pościeli satyna bawełniana 200x220. Niestety nie jest to zbyt dobry wybór, bo tak rzeczywiście wówczas nie mamy żadnych informacji na temat tego czy taka pościel była systematycznie prana czy też nie, a ma to znaczenie.

Kerty67

Posty: 5

 
Według mnie prześcieradło z gumką 200x220 to jeden z lepszych wyborów, jeżeli macie problem z tym, że ściąga się ono Wam podczas rozkładania łóżka. Odkąd je kupiłem to tak naprawdę nie ma na co narzekać.

Waskijestem

Posty: 2