strony w Łodzi, szukam

strony w Łodzi, szukam

Czy tworzenie strony internetowej jest ciężkie? Chciałbym coś łatwego, lecz nie wiem czy sam mam się za to brać?

QwerTery

Posty: 1

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

gumertu7

Posty: 25

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

Boss

Posty: 5

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, wobec tego zastanówmy się czy są konieczne? Na pewno są, natomiast trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bowiem wtedy o mnóstwo chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się odnajduje.

miko_poz

Posty: 27

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

Kizakkk

Posty: 3

 
Firmę o stron www w Łodzi znajdziecie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, bo naprawdę znają się na tym, co robią. Mnie bardzo pomogli i stworzyli super stronę www.

Frasiek22

Posty: 5

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

Joe

Posty: 6

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

deksta84

Posty: 9

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

Czesio

Posty: 2