koszulki reklamowe z nadrukiem, znacie ?

koszulki reklamowe z nadrukiem, znacie ?

Na co zwracać uwagę wykonując konkretny druk na koszulkach z nadrukiem? Oczywiście chodzi mi o jak najwyższą jakość. Cena nie ma dla mnie aż takiego znaczenia, bo mam na reklamę bardzo duży budżet w mojej firmie.

Augustynnn

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o sprawdzony druk na tkaninach dla firm to każdemu z Was mogę polecić tę stronę: https://www.targihome.pl/spiroprint---druk-na-tkaninie. Sam wielokrotnie robię tam zakupy i zawsze jestem zadowolony.

Kitas

Posty: 4

 
Pamiętajcie o tym, że koszulki reklamowe z własnym nadrukiem wcale nie są aż takie łatwe do zaprojektowania jak być może Wam się wydaje. Kiedy zależy Wam na dobrej jakości to skonsultujcie z kimś swój projekt.

namok

Posty: 18

 
Kiedy ja wykonywałem na początku druk na koszulkach dla firm to często projekty, które wysyłałem według drukarni nie były zbyt dobre. Wtedy wykonywano specjalnie dla mnie wizualizację komputerową i faktycznie nie wyglądało to zbyt dobrze – polecam Wam z tego korzystać.

Matusiński

Posty: 2

 
Należałoby wiedzieć o tym, że w naszym kraju na rynku jest sporo firm, jakie wykonują druk na koszulkach dla firm. Wydaje się, że największe znaczenie zdecydowanie ma tutaj jakość dlatego, jeżeli się na coś takiego decydujecie to jeszcze przed zakupem zwracajcie spostrzeżenie na opinie innych klientów.

labuh

Posty: 3

 
Według mnie kupując jakieś koszulki reklamowe do firmy należałoby wykonać jakiś nadruk. Przy okazji może być to idealna forma na to, aby zaistnieć na rynku.

domrrrr

Posty: 11

 
W przypadku, gdy decydujecie się już na koszulki reklamowe z własnym nadrukiem to polecam Wam od razu zamówić ich większą ilość. W ten sposób będziecie w stanie tylko zaoszczędzić, ponieważ wtedy cena za jedną sztukę będzie niższa co może mieć olbrzymie znaczenie.

untelekt

Posty: 4

 
Wybierając druk na koszulkach jeszcze przed samym zakupem czy też sfinalizowaniem zamówienia polecam Wam wszystkim wykonać wizualizację całego projektu. Dzięki temu będziecie w stanie ocenić czy całość wygląda tak jak byście chcieli, a bez wątpienia jest to ważna kwestia.

sertus

Posty: 3

 
Jeśli chcecie wykonać koszulki reklamowe dla firm to zawsze warto zasięgnąć jakiś porad np. od osób, jakie pracują w danej drukarni i mają w tym temacie większe doświadczenie.

GIZIU

Posty: 2

 
Dla mnie w firmie druk na koszulkach to w zasadzie podstawa. Są one tak naprawdę podstawą, jeśli chodzi o skuteczną reklamę, zatem dbam o ich jakość.

namok

Posty: 6