Interesuje się przegrywaniem vhs na dvd?

Interesuje się przegrywaniem vhs na dvd?

Dzień dobry.
Proszę o pomoc osoby zajmujące się przegrywaniem vhs, odezwijcie się do mnie, mam mnóstwo pytań dotyczących tej czynności.

DVDiss

Posty: 27

 
Witam. Odważni panowie świat do was należy a wasze żony będą dumne. Ja tak zrobiłem lata temu i mimo iż nagrywałem na kasetę vhs teraz mogę oglądać film na dvd dzięki temu iż kliknąłem na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i mam wspaniałą pamiątkę na dzień bieżący.

Dr Nemo

Posty: 18

 
Hej. W życiu na każdym kroku ryzykujemy. Natomiast w przypadku takich przygrywań ryzyko jest nikłe, gdyż robi się to na dobrym sprzęcie i przegrywanie w końcu powierzysz prawdziwym specjalistom.

Dzidzia

Posty: 24

 
Witam.

Dzięki niesłychanie za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Laleczk23

Posty: 27

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bowiem mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się niezwykle fajnie ogląda filmy z przeszłości niemniej jednak zwykle robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

Zbyszek

Posty: 25

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bo mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się bardzo fajnie ogląda filmy z przeszłości ale zwykle robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

Moderator

Posty: 21