Na czym polega czekoladowa fontanna?

Na czym polega czekoladowa fontanna?

Witam serdecznie.

Absolutnie nie mam pomysłu na atrakcje najbliższej imprezy. Do głowy wpadła mi czekoladowa fontanna.

Myślicie, że to dobry pomysł?

fryster

Posty: 19

 
Hejka. Fontanna czekoladowa to coś, z czym pierwszy raz spotkałem się w Kanadzie i byłem niesłychanie zdziwiony, iż taka moda póki co nie dotarła do Polski. Rzeczywistość okazała się nieco inna, bowiem gdy wróciłem do kraju i nieco poszukałem odnalazłem co najmniej kilka firm, jakie są w stanie wykonać dla mnie fontannę czekoladową według moich indywidualnych wymagań.

Intro_69

Posty: 29

 
Dzień dobry.

Wiele osób na tym forum pyta, ile może kosztować fontanna czekoladowa w Krakowie. Sam przekonałem się, że to spory wydatek, ale niewątpliwie wart swojej ceny. Za czekoladową fontannę zapłaciłem blisko 1000 złotych, ale w cenę wliczała się fontanna o wysokości prawie metra, która starczyła na porcje dla blisko 200 gości :) Nie uważam, że to drogo.

irek157

Posty: 27

 
Cześć.
Czekoladowa fontanna może wiązać się z bardzo zróżnicowanym wydatkiem, o czym się przekonałem. Pozyskałem ofertę od firmy http://www.czekoladowafontanna.com, która proponuje fontannę za zaledwie 650 zł, a winna ona wystarczyć dla około 150 gości. Polecam, bowiem nie wydaje mi się, abym był w stanie odnaleźć w Krakowie coś lepszego cenowo i jakościowo.

Seba123

Posty: 21

 
Hejka.

Trudno mi sobie wyobrazić teraz, aby jakakolwiek uroczystość odbyła się bez fontanny czekoladowej. Niedawno zamówiliśmy taką o pojemności ponad 5 kg, na którą składała się belgijska czekolada. W zamówionym zestawie znalazła się fontanna, przygotowanie przekąsek, serwetki i dowóz, więc niedrogo.

Grupa SEO

Posty: 20

 
Dzień dobry. Niedawno zainteresowało mnie, jaka firma jest w stanie zaoferować mi czekoladową fontannę w Krakowie. W sumie nie spodziewałem się, że można zamówić ją z dnia na dzień, co jest dużym plusem dla firmy, z której usług zdecydowałem się skorzystać.

grzes3345

Posty: 23

 
Hejka. Przed moimi 18-tymi urodzinami koleżanka podsunęła mi pomysł, że mogłaby się pojawić na nich fontanna alkoholowa. Muszę przyznać, że całkiem długo namawiałam rodziców, aby zgodzili się na takie rozwiązanie (koszt około 250-350 złotych), a ostatecznie mi się udało dopiąć swego :)

Trener

Posty: 28