Czy znacie dobrą pizzerię w Ostrowcu ?

Czy znacie dobrą pizzerię w Ostrowcu ?

Chcę w końcu zjeść dobrą pizzę w Ostrowcu. W którym miejscu byliście faktycznie zadowoleni z obsługi i nie ulega wątpliwości z placka.

Julian

Posty: 15

 
Lubię burgery, natomiast tylko w wydaniu pizzerii w Ostrowcu. Oni naprawdę znają się na rzeczy. Nie lubię chemii w pierwszym wydaniu, a tu owszem jest kalorycznie, albowiem jakby mogło być w przeciwnym razie, natomiast świeżo.

mniszek56

Posty: 23

 
ie jem częstokroć takich przysmaków, niemniej jednak burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest naprawdę całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Pożądane byłoby też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

quwejt5

Posty: 17

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do własnej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, bowiem nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

jumbertus

Posty: 26

 
Marzy wam się dobra pizza? U nas w Ostrowcu macie tę możliwość zagwarantowaną. Kochani w tym mobilnym lokalu można naprawdę zjeść smacznie i to wcale nie drogo. Niedawno miałam akurat okazję tam się gościć ze znajomymi i odniosłam ekstra wrażenie, dlatego wszystkim gorąco polecam. Nie ma co szukać dalej, uderzajcie tam gdzie ja. Pozdrawiam.

amrmas22

Posty: 19

 
Osobiście wolę pójść na miejsce i zjeść dobrą pizzę. Bo jeśli chodzi o dostawę pizzy w Ostrowcu, jak sądzę też i w innych miastach bywa rożnie. Raz trafi Ci się szybko i cieplutko, drugim razem będziesz mieć powody do narzekania. A czasami pewnych spraw po prostu nie da się przeskoczyć.

pawel253

Posty: 17

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Powinno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie naprawdę dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, że zgłodniałam.

aliboni56

Posty: 20

 
Najlepsza i zawsze na czas mobilna pizza z Ostrowca http://www.mobilnapizza.pl. Polecam kochani, bowiem po prostu niebo w gębie, tanio i świeżo. Musicie tego spróbować.

mikuś89

Posty: 14

 
Dla mnie tania pizzeria nie gra roli. W końcu wybieram się do lokalu po to, żeby smacznie zjeść, a nawet jeżeli chodzi o Ostrowiec to nie wydaje mi się żeby w takich lokalach było znacząco drogo.

ertumer67

Posty: 21