We Wrocławiu jest możliwość zamówienia obiadów domowych przez telefon ?

We Wrocławiu jest możliwość zamówienia obiadów domowych przez telefon ?

Szukam obiadów domowych na dowóz do domu. Skąd zamawiacie jeżeli chodzi o Wrocław? Które są ceny?

humer56

Posty: 14

 
Osobiście bardzo polecam domowe obiady z tego miejsca http://bardomowy.com. Najsmaczniej we Wrocławiu, nie tylko polska kuchnia, naprawdę polecam, jest smacznie i jak w domciu przyrządzone. Są też na facebooku, można zobaczyć :)

mazi1991

Posty: 27

 
Ciekawe ile płaci się za dowóz takich domowych obiadów na telefon :) Może koszt się po prostu nie opłaca. Słyszałam, iż wielokrotnie dojeżdżają zimne posiłki, no natomiast to bez wątpienia zależy od firmy. Nigdy nie próbowałam takiego jedzonka, może kiedyś będę już tak zdesperowana w pracy, iż zadzwonimy z koleżankami, przede wszystkim jak trzeba będzie dłużej zostać :)

Laseczka

Posty: 25

 
Ogólnie nie mam zastrzeżeń do takich miejsc, które trudnią się obiadami domowymi na telefon, natomiast jednak smak nie jest do końca domowy. Może to tylko moje odczucie, natomiast jednak coś w tym jest. Wiadomo, iż jak człowiek jest głodny w pracy, to zje wszystko i dlatego też czasami z takich miejsc korzystam. Pozdrawiam i życzę smacznego;)

namok

Posty: 10

 
Niezwykle polecam to miejsce we wrocławiu, tu korzystam z domowych obiadów na dowóz odkąd zaczęłam w tym mieście studiować. Nigdy się nie zawiodłam, lubię różną kuchnię, a tu jest olbrzymi wybór. Cenowo też mi pasuje, nie jest drogo jak na mój skromny budżet.

rumcajs82

Posty: 23

 
Mama podsunęła mi ostatnio taki domowy obiad na dowóz bo była chora i nie miała siły stać w kuchni. Jestem pod wrażeniem smakowym i pewnie nie raz jeszcze skorzystam z takiej uczty, mnóstwo i smacznie jak w domciu:)

Robuś

Posty: 11

 
Jak ktoś jest wybredny to nigdzie nie będzie mu smakowało, a ja chwalę sobie takie rozwiązanie jak obiady domowe na telefon. Zawsze szybko przyjeżdżają są ciepłe i nie narzekam na ich smak. Ogromny wybór w menu i to mnie cieszy. Polecam szczególnie do pracy i dla leniuchów.

pawel253

Posty: 12

 
No też uważam za słuszne domowe obiady na dowóz, do końca nie byłam do nich przekonana, jednak już jestem po swoim pierwszym razie, więc mogę się wypowiedzieć, że jest smacznie i można korzystać :) Polecam i pozdrawiam.

jagieloniab0000

Posty: 13

 
Mają bardzo dobre obiady domowe na telefon. Też polecam to miejsce, bo mają rozmaite menu i mnie smakuje. Jestem zadowolona, bo nigdy nie było tak, żeby się opóźniali, jedzonko jest ciepłe i prawie można powiedzieć, że jak u mamy. Jak jestem głodna to uderzam zawsze do nich, to moje zaufane miejsce.

Gosienka54

Posty: 16