Dostawa ekologicznej żywności do domu

Dostawa ekologicznej żywności do domu

Witam serdecznie. Czy Waszym zdaniem zdrowa żywność w Krakowie jest łatwo dostępna? Dzięki za opinię.

Gumis

Posty: 28

 
Nie mam wątpliwości, że dobrze zrobiłam interesując się tym, co ma mi do zaoferowania ekologiczna żywność w Krakowie. Miałam do czynienia z całkiem sporą ilością sklepów, spośród jakich wybrałam jeden. Sprzedawca okazał się dla mnie niezmiernie pomocny i odpowiedział na wszystkie pytania.

PabloSSS

Posty: 29

 
Niesłychanie częstokroć miałem ochotę spróbować owoców ekologicznych w Krakowie, ale zawsze trafiłem na targowisku na sprzedawców, którzy mogliby mi wszystko obiecać, ale owoce wcale nie były hodowane w naturalnych warunkach. Zrezygnowałem i postanowiłem zadbać o własną uprawę na działce :)

Babeczka

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o ekologiczną żywność w Krakowie to mogę polecić jeden sklep, a mianowicie: http://www.paczkajakuba.pl/naturalne-produkty-ekologiczne/paczki.

Tutaj dokonuję wszystkich swoich zamówień i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, czego nie mogę powiedzieć o innych sklepach. Dostarczają mi żywność terminowo, jest świeża i mega dobra :)

madDog

Posty: 39

 
Żywność ekologiczna w Krakowie dostępna jest w co najmniej kilku sklepach, jakie miałam okazję odwiedzić. Powiem szczerze, że nie byłam zachwycona asortymentem sklepów, choć był on przyzwoity.

Czasami przerażały mnie ceny i różnice pomiędzy tymi sklepami. Warto odwiedzić kilka z nich, aby mieć porównanie, gdzie zapłacimy zdecydowanie najmniej.

Modniś

Posty: 26

 
Zgadzam się z Wami, że ludzie nie zdają sobie sprawy, jakie środki stosowane są do produkcji naszego jedzenia. Często na polach uprawnych stosowane są nawozy, które niewiele mają wspólnego z naturalnością.

Z tego powodu warto zainwestować w jedzenie ekologiczne w Krakowie.

miner23

Posty: 23

 
Jeśli chodzi o produkty ekologiczne to nie wydaje mi się, aby ktoś z Was był w stanie samodzielnie znaleźć dostawców i kupować u nich produkty. Skupiają się oni raczej na większych odbiorcach, którymi są przede wszystkim sklepy. Sklepy ekologiczne w sumie także potrafią zaproponować warzywa czy owoce w stosunkowo atrakcyjnej cenie.

magic17

Posty: 25