pizzeria w Bydgoszczy, polecicie ?

pizzeria w Bydgoszczy, polecicie ?

Witam. Znacie jakąś pizzerię w Bydgoszczy, która ma duży wybór pizz wegetariańskich. Nie gustuję w mięsnym menu, a jak się okazuje nie ma żadnych fajnych propozycji bezmięsnych. Piszcie i polecajcie. Z góry dziękuję.

Miki

Posty: 9

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, że to będzie najbardziej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

wolnośććć

Posty: 14

 
Czekam w takim układzie na przepis, a dopóki nie dostanę, nie będę szlochać, że od czasu do czasu zjem sobie pizzę. Jak już tu jestem, to spytam o pizzerię w Bydgoszczy, którą polecacie, bo robią tam smaczne pizze.

alilcjaa

Posty: 9

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj www.piratto.pl. Świetny lokal w Bydgoszczy, do którego też warto wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, bo naprawdę warto. Polecam również ze względu na bardzo szybki dowóz.

Bhapo

Posty: 6

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. Często mam głoda właśnie wtedy. Wiem, że to niezdrowo tak objadać się na noc, ale cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, jaką jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

mniszek56

Posty: 10

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. Wielokrotnie mam głoda właśnie wówczas. Wiem, że to niezdrowo tak objadać się na noc, lecz cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, którą jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

Boss

Posty: 15

 
U mnie jak ma być pizza, to koniecznie z mięsem. Muszę czuć, że pojadłem. Najlepiej jakaś wołowinka :) Również czekam na propozycje lokali w Bydgoszczy. Może ktoś mnie tu mile zaskoczy, gdzie można zamawiać pizzę po północy, w niedziele i święta ;)

Buła

Posty: 13

 
Najlepsza pizza? Na pewno z mięsem. Ostatnio jadłem z boczkiem. Naprawdę ciekawe zestawienie z warzywami. W Bydgoszczy jest kilka fajnych knajpek, do których chodzę, gdy mam już domowych obiadów. Ale o pizzerii, która jest czynna najdłużej nic nie wiem :D

edyta123

Posty: 17