Hotel lub hostel w Poznaniu ktoś poleci coś romantycznego?

Hotel lub hostel w Poznaniu ktoś poleci coś romantycznego?

Witam.

Czy możecie polecić mi jakiś sprawdzony hostel w Poznaniu? Zależy mi na niskiej cenie i dostępie do Internetu.

derwer56

Posty: 19

 
Kiedyś znaczną wagę przywiązywałem do opinii publikowanych w Internecie, jakimi charakteryzował się konkretny hostel w Poznaniu. Potem nieco odstąpiłem od tej praktyki, bowiem zrozumiałem, iż wiele opinii nie jest po prostu miarodajnych.

Ludzie płacą np. 40 pln za nocleg, a wymagają mega warunków.

Michaś

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o kryteria, jakie powinien spełniać hostel w Poznaniu to polecam Wam sprawdzić czy wynajmujecie samodzielny pokój lub będziecie spać w towarzystwie innych gości hostelu. Niektórzy turyści chcą mieć także łazienkę wyłącznie do własnej dyspozycji, o co także trzeba zadbać :)

mobista

Posty: 26

 
Z uwagą przeczytałem ten temat i Wasze wymagania wobec, jakie powinien spełniać hostel Poznań.

Wydaje mi się, że mogę Wam coś polecić, a mianowicie obiekt: http://hosteljezyce.pl. Spełnia idealnie przedstawione przez Was wymagania, jednak polecam dokładnie zapoznać się z ofertą, abyście się nie rozczarowali. Ja jestem usatysfakcjonowany komfortem i ceną.

Nowa

Posty: 22

 
Wśród niektórych ludzi panuje przekonanie, że hostel w Poznaniu może być wyłącznie drogi lub oferować niezwykle kiepski komfort.

Pozwolę się z tym nie zgodzić, bowiem kilka tygodni temu spędziłem weekend w Poznaniu, a za 3 noclegi zapłaciłem 150 zł. Nie sugerujecie się opiniami innych, zweryfikujcie ich „rewelacje” :)

Lack

Posty: 27

 
Widzę, iż dużo osób tutaj korzysta z ofert noclegowych hosteli, jakie moim zdaniem są lepsze od hoteli. Rzekomo niższy komfort to bujda, gdyż poniektóre hotele potrafią być nieposprzątane i zapuszczone, lecz różnie bywa także z hostelami, więc należałoby mieć na oku coś sprawdzonego.

Nieraz sprawdzenie opinii i recenzji pomaga uchronić przed kiepskimi noclegami.

bartek1922

Posty: 18

 
Mam gigantyczne doświadczenie, jeżeli chodzi o wybór noclegów w Poznaniu.

Kluczowa jest dla mnie lokalizacja, bowiem chcę uniknąć dużych wydatków na komunikację miejską, która jest przecież dość droga.

Przed wyjazdem sprawdzałem zawsze opinię o noclegach, cenę i często próbowałem negocjować :)

Dzidzia

Posty: 14

 
Wybór odpowiedniego miejsca, które zapewni nam noclegi w Poznaniu może okazać się skomplikowany, gdy stawiamy przed takim obiektem konkretne wymagania. Bardzo często pojawiającym się wymaganiem ze strony turystów jest dostęp do sieci WiFi, a także łazienki, która będzie przyporządkowana wyłącznie na potrzeby pokoju. Sam zawsze mam takie życzenie :)

Jelle Klassen

Posty: 23

 
Kiedyś dużą wagę przywiązywałem do opinii publikowanych w Internecie, jakimi charakteryzował się konkretny hostel w Poznaniu. Później nieco odstąpiłem od tej praktyki, bo zrozumiałem, że wiele opinii nie jest po prostu miarodajnych.

Ludzie płacą np. 40 złotych za nocleg, a wymagają mega warunków.

wolnomuur

Posty: 24

 
Moi koledzy niedawno szukali noclegów w Poznaniu i udało im się zarezerwować hostel, w którym koszt od osoby wyszedł 30 złotych za nocleg. Nie wydaje mi się, aby istniała szansa odnaleźć coś bardziej konkurencyjnego.

W sumie rezerwowali w 6 ludzi pokój, który był właśnie na tyle miejsc i miał niezbyt wygodne łóżka, niemniej jednak coś za coś :)

Grupa SEO

Posty: 20