Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Jeśli znacie w Pobierowie dobry hotel, w którym dobrze czuć się będzie rodzina z dziećmi to podajcie jakieś informacje, namiary, stronę www.

Lupusx

Posty: 7

 
Szukaj noclegów w specjalnych serwisach, które gromadzą różne oferty noclegowe, tam na pewno się coś znajdzie, będziesz mógł liczyć na szybkie odpowiedzi więc będzie wiadomo, gdzie jakiś nocleg jest wolny, gdzie już nie ma szans w wybranym terminie.

alidomus

Posty: 9

 
Pobierowo, typowo turystyczna miejscowość, ale jeśli Ci zależy na plażowaniu to będziesz zadowolony, bo plaże świetne, dodatkowo wyglądające rewelacyjne klify i hotele na nich lokalizowane.

TomekK

Posty: 13

 
W Pobierowie chyba nie ma problemu z noclegiem nawet jeśli pojawicie się tam w ciemno to coś się wybierze.

anna_00

Posty: 9

 
W Pobierowie więcej miejsc noclegowych niż stałych mieszkańców i to kilkanaście razy więcej więc bez problemu coś wybierzesz

dada45

Posty: 4

 
Jak dla mnie to Pobierowo robi się bardzo zatłoczone w sezonie turystycznym wiec czasami to tych ludzi tam będzie aż za dużo, no ale miejsc noclegowych też bardzo wiele.

radek

Posty: 9

 
Do Pobierowa warto się wybrać, fajna miejscowość turystyczna z licznymi atrakcjami dla całych rodzin więc wypoczynek jest naprawdę przyjemny.

miko_poz

Posty: 24

 
Sporo opcji w Pobierowie, między innymi sporo ofert jeśli chodzi o domki wypoczynkowe, na pewno ciekawe rozwiązanie.

grzes3345

Posty: 6

 
Byliśmy ze znajomymi całą grupą w Ośrodku Gryf w Pobierowie i jesteśmy zadowoleni. Mają dostępny parking, do tego również kort tenisowy, basen więc naprawdę nawet nie trzeba wychodzić z hotelu i też będzie co robić.

reavan

Posty: 14

 
Sporo różnych propozycji w Pobierowie, wiele hoteli ma również place zabaw, jakieś baseniki dla dzieci więc na pewno w takim miejscu dzieci będą się dobrze bawić.

Black_Riot

Posty: 12