Gdzie są dobre i tanie noclegi nad morzem?

Gdzie są dobre i tanie noclegi nad morzem?

Witam. Marzy mi się dziś wynajem domku nad morzem. Ile zapłacę? W którym terminie najniezwyklej opłaca się odwiedzić morze?

jeremii6

Posty: 15

 
Z mojego doświadczenia wynika, iż domki letniskowe we Władysławowie kosztują od 150 do 260 złotych za dobę, gdy w rachubę wchodzi obiekt mogący pomieścić od 4 do 6 ludzi. Mnóstwo zależy od tego czy wynajmujecie domek w sezonie bądź poza nim.

missioo

Posty: 16

 
Ośrodek SPA we Władysławowie, który mogę bez cienia wątpliwości rekomendować to http://oland.com.pl. Korzystając z oferty tego obiektu bez dwóch zdań nie pożałujecie.

Polecam.

miszekkk5

Posty: 22

 
Też miałem ten kłopot w sytuacji, gdy musiałem wybrać ośrodek spa nad morzem. Powiem Ci szczerze, iż wspólnie z żoną nie udało nam się wyłonić jakiejś bezkonkurencyjnej oferty, więc normalnie zrezygnowaliśmy.

wieszdo87

Posty: 25

 
Mam wrażenie, że ośrodek SPA we Władysławowie stanowi wydatek rozpoczynający się od 200 złotych za dobę pobytu w takim obiekcie. Wiele zależy od tego, jakie zabiegi SPA preferujecie, bo to wpływa na cenę.

Michałek

Posty: 18

 
Zdziwiłem się, że wynajmując domki letniskowe nad morzem byłem zobowiązany do zapłacenia opłaty klimatycznej. Na szczęście jest ona stosunkowo niewielka.

strom

Posty: 24

 
Polecam Wam wybierać domki letniskowe we Władysławowie, które pomieszczą grupę 4 lub nawet 6 osób. Wynajem takiego obiektu okazuje się zdecydowanie najbardziej opłacalny, ponieważ to wydatek rzędu 150-250 złotych za całą grupę. W przeliczeniu na osobę to dobra cena.

mniszek56

Posty: 21

 
Sprawdźcie zarówno, od jakiej do jakiej godziny trwa doba w domkach we Władysławowie, jakie chcecie wynająć. Przeważnie rozpoczyna się ona o 14, a kończy o 12 kolejnego dnia. Czasem wystarczy poprosić o jej przedłużenie.

marcin225

Posty: 27

 
Polecam Wam wybierać domki letniskowe we Władysławowie, jakie pomieszczą grupę 4 lub nawet 6 ludzi. Wynajem takiego obiektu okazuje się zdecydowanie najniezwyklej opłacalny, albowiem to wydatek rzędu 150-250 zł za całą grupę. W przeliczeniu na osobę to dobra cena.

babuś45

Posty: 24

 
Miałem okazję poczytać naprawdę sporo o ofertach domków letniskowych nad morzem. Dzięki znalezionym na tym forum poradom zarezerwowałem domek za zaledwie 150 zł.

Gosienka54

Posty: 16