Jak spędzić weekend nad polskim morzem?

Jak spędzić weekend nad polskim morzem?

Co myślicie o wyjeździe nad morze w innej porze roku niż lato? Gdzie zamieszkać, żeby liczyć na niezłą pogodę i jakieś ciekawe atrakcje dla całej rodziny?

gruszk56

Posty: 18

 
Z dużą rodziną to tylko nad morze :)

Ładne słoneczne dni umożliwią wam wiele rozrywki. Najlepsza będzie wycieczka częściowo zorganizowana, niemniej jednak możecie też sami poszukać noclegu. Niektóre lokale trzeba zarezerwować mnóstwo uprzednio, bowiem są gigantyczne kolejki.

Kitas

Posty: 20

 
Witaj serdecznie. Dość ciekawie jest nad morzem jesienią, już nie ma tylu wczasowiczów, Bałtyk pokazuje nieco inne oblicze. Polskie morze jest piękne o każdej porze roku, ale to właśnie jesień jest najbardziej efektowna.

minertus

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Oczywiście, że wczasy, czy też majówka nad polskim morzem to dobry pomysł. Warto się jednak trochę przygotować, bo okolicę cechuje wyjątkowa uroda i trzeba jak najwięcej z tego zobaczyć. Dochodzi też rezerwacja pokojów, wiadomo, na ostatnią chwilę można nic już nie znaleźć. Większość osób rezerwuje przynajmniej dwa tygodnie naprzód…

Pacothelllucia

Posty: 28

 
Tu http://wakacjenadmorzem.pl masz mnóstwo informacji na temat tego, jak i gdzie najlepiej spędzić wczasy nad Bałtykiem. Polecam również „wyciąg z aktualności”.

POGROMCA_KELT

Posty: 21

 
Generalnie to jest tak – wyjeżdżasz, oglądasz, już wiesz. My możemy tylko zachęcać, no to ja zachęcę do wyjazdu nad Bałtyk :)

Wakacje nad morzem to jedyny w swoim rodzaju czas, także na nawiązanie nowych znajomości i poznanie wielu ciekawych miejsc.

Laseczka

Posty: 25

 
Hejka.

Wypoczynek ze znajomymi jest spoko, natomiast to raczej np. w domkach. Niczego innego nie opłaca się rezerwować na weekend nad morzem. Jest ich tutaj wiele.

doobryVIP

Posty: 30

 
Myślę, że atrakcji nad morzem jest wiele, nawet spędzając tam weekend można wiele zwiedzić, obejrzeć, a także popływać – zwłaszcza jeśli trafi się na dobry lokal, smaczną kuchnię itd.

Motospec

Posty: 22