Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Szukam hotelu nad morzem. To co dla mnie jest ważne, to bliskość morza, wysoki standard oraz basen. Warto, aby też były jakieś dodatkowe atrakcje jak masaże czy wieczorki taneczne. Możecie mi polecić jakiś konkretny hotel?

Kitas

Posty: 5

 
Osobiście bardzo lubię jak ośrodek jest położony blisko plaży. Wtedy sobie spokojnie wstaję i idę, nie muszę się daleko przedzierać. Takich ośrodków jest całkiem sporo i zdecydowanie jest w czym wybierać.

rumunekt

Posty: 13

 
Marzą mi się podróże kamperem po całej Europie. Jeszcze trochę trzeba poczekać, tym czasem w tym roku objazd po polskim wybrzeżu. Zobaczymy jakie atrakcje uda nam się obejrzeć.

Radziu

Posty: 5

 
Niebawem okres urlopów. Jak wolicie spędzać urlopy nad Bałtykiem? Bardziej w domkach czy preferujecie jakieś hotele czy ośrodki wypoczynkowe?

codePerformance

Posty: 23

 
Zdecydowanie polecam ośrodek ”Gryf” Międzywodzie. Rewelacyjnie położony przy głównej ulicy, do tego nowoczesny basen i wysoki standard w pokojach. Dla chętnych masaże czy też wieczorki taneczne. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

andrew66

Posty: 15

 
W przypadku wypoczynku nad Bałtykiem od pewnego czasu poszukuję lokalizacji noclegów w takich miejscach, żeby można było coś zwiedzić a nie tylko leżeć na plaży. W naszym kraju jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.

Marioleczka

Posty: 18

 
Jakie preferujecie ośrodki wypoczynkowe? Nowoczesne czy może lubicie klimat z PRL? Ja osobiście jeżeli jest czysto i schludnie to w takim klimacie z PRLu dobrze się odnajduję. Taki powrót do przeszłości.

Lupusx

Posty: 7

 
Ja uważam, że warto jest wybierać sobie takie miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł wypocząć. Warto jak jest np. plac zabaw dla dzieci ,albo jakiś basen czy też strefa spa. To wszystko wpływa na jakość wypoczynku.

amrmas22

Posty: 8