realizacja własnych projektów szycie, szukam !

realizacja własnych projektów szycie, szukam !

Cześć. Wiecie może, gdzie kupie nietypowe prezenty handmade? W internecie jest dużo stron, niemniej jednak może polecacie jakąś konkretną?

Bankowy

Posty: 5

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

ltomzik

Posty: 5

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę http://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeśli czegoś takiego szukacie.

lenox4

Posty: 19

 
Warsztaty z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, ponieważ wiele dobrych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

Marys56

Posty: 10

 
Warsztaty z szycia dla przedszkolaka są naprawdę świetne. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest bardzo zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują własne pomysły i szyją co chcą. A to jest bardzo ważne.

Facio

Posty: 14

 
Kiedyś słyszałam o takim czymś jak szycie maskotek na zamówienie dla dzieci i powiem wam, że to jest super pomysł. Chyba nie jedno dziecko, by się ucieszyło z takiego upominku.

Kajaop

Posty: 10

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

Kitas

Posty: 8

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, natomiast niestety nie wychodziły mi wspaniałe. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

johncena67

Posty: 19