Żywa choinka na święta, sprawdzona firma ?

Żywa choinka na święta, sprawdzona firma ?

Mam zamiar w tym roku posadzić sadzonki krzewów owocowych, myślałam o jakichś ciekawych odmianach. Polecacie coś konkretnego, jakiegoś producenta? Z góry bardzo wam dziękuję.

merylk67

Posty: 17

 
Kontaktowałem się z nimi. Niezmiernie rzetelnie poradzili mi odnośnie moich planów w ogrodzie więc polecam, hurtownia sadzonek z poradą – jak odszukał na sam początek starania.

piet

Posty: 12

 
To jest hurtownia sadzonek, lecz i producent http://www.zielonykrzaczek.pl. Korzystam z ich oferty od przeszło 5 lat. Jeśli zależy wam na jakości, zdrowych sadzonkach to polecam zakupy właśnie w tym miejscu.

andrew66

Posty: 21

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, ale nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu dobre warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

Polaczek90

Posty: 26

 
Boję się, że mogą się nie przyjąć. U mnie w ogrodzie nie jest akurat tak słonecznie, a orientowałam się, że sadzonki borówki amerykańskiej lubią słońce. Może spróbuję, ale nie chciałabym się zawieść :) Już raz popełniłam błąd i bardzo żałowałam decyzji.

shymzzz

Posty: 34

 
Super sprawa i naprawdę polecam. Jeśli chodzi o sadzonki drzew owocowych z tego gospodarstwa to po prostu są pierwsza klasa. W tym roku planuję posadzić kolejne, jest miejsce więc będę korzystać. Nie ma to jak swoje sprawdzone, niepryskane owoce. Polecam.

demon666

Posty: 17