jagoda kamczacka hurtownia, polecacie ?

jagoda kamczacka hurtownia, polecacie ?

Witam. Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu źródła, gdzie kupie sadzonki krzewów owocowych. Przydałaby się też pomoc w wyborze, więc tylko jakieś rzetelne miejsca. Czas nagli, więc piszcie :) Dziękuję.

dziubbek56

Posty: 11

 
Zaczęłam poważne plany na ten sezon w ogrodzie. Bankowo muszę mieć borówkę amerykańską. Może znacie jakąś hurtownię z sadzonkami? Chyba najlepiej kupić je z polecenia, bo inaczej to można trafić na kiepską jakość. Jak uważacie. Dajcie znać. Dziękuję.

Lupusx

Posty: 7

 
Jeśli szukasz sadzonek krzewów owocowych, to nie kupuj w marketach. Tam jest bardzo marna jakość. Nie wiadomo w ogóle, czy ci się przyjmie. Lepiej nie ryzykować. A poza tym, jak wybierzesz u ogrodnika, to możesz się nawet potargować. Najlepiej mieć własne zaufane źródło.

wolfdale

Posty: 26

 
A gdzie kupić sadzonkę borówki amerykańskiej? Też uważam ten fakt za problem. Wszędzie są, ale nie wiadomo, gdzie kupić. Podobno od jakości i odmiany wiele zależy. Jak już to chyba najlepsze są gospodarstwa ogrodnicze.

CHatka-eKo

Posty: 21

 
Wyjątkowo duży wybór żywej choinki na święta. Dostawa zawsze na czas. Współpracują ze sprawdzonymi europejskimi plantacjami http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Nigdy nie zawiodłem się na zamówieniu, więc polecam.

Kobitka22

Posty: 15

 
Sadzonki krzewów w marketach to po prostu żenada. Żadna mi się się nie przyjęła w zeszłym roku. Ubolewam nad faktem, bo zwrotu pieniędzy nie ma i czas zmarnowany. Szperam i szukam dobrych źródeł sprzedaży, bo teraz nie mam zamiaru popełnić drugi raz tego samego błędu. Muszę być pewny w 100%.

stritt

Posty: 15