Kora ogrodowa hurtem, sprawdzona firma ?

Kora ogrodowa hurtem, sprawdzona firma ?

Pilnie muszę znaleźć dobrego producenta kory. Będę potrzebował jej w dużych ilościach, więc zależy mi na naprawdę zdecydowanie najwyższej jakości. Muszę mieć pewność, co kupuję. Czekam na waszą pomoc :)

VamnHopeHom

Posty: 13

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać duże ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą ilość, nawet małą. Polecam producenta, bo mi bardzo spasował.

Zlomex

Posty: 23

 
Też biorę korę bezproblemowo od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, zatem nie szukam nigdzie indziej. Generalnie można powiedzieć, że producenci bardziej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

Kolekcjoner

Posty: 34

 
Z własnego doświadczenia polecam tego producenta kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net. Od lat z nimi współpracuję, jest ok, odnośnie ceny też bez wątpienia :)

Pamooko

Posty: 25

 
Już też zaczynam działać u siebie :) Ogródek mam dopiero od zeszłego roku, wciąż uczę się jak najlepiej o niego zadbać. Od zawsze podobała mi się kora sosnowa wśród roślin, a jeszcze bardziej, gdy dowiedziałam się, że tak super działa ona na glebę. Ale profesjonalne nauki przydają się wszystkim, dziękuję.

Killer85

Posty: 23

 
To bardzo dobrze, że sporo osób tutaj pozytywnie wypowiada się na temat tego producenta kory. Nie będę miał więc wątpliwości podczas wyboru, dzięki i pozdrawiam.

ilor45

Posty: 13

 
Też miałam ochotę polecić kilka wartościowych miejsc odnośnie producentów kory, lecz widzę, że najważniejszy już się tu znalazł :)Niezmiernie dobrze, że go polecacie, bo dzięki niemu wreszcie podoba mi się pielęgnacja mojego ogrodu :)

Damiano

Posty: 22