trawy ozdobne, jaki producent ?

trawy ozdobne, jaki producent ?

Poszukuję ogromnych ilości bylin świerk do ogrodów. Zakładam ogrody i chce czegoś taniego, lecz i najlepszej klasy.

strom

Posty: 2

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten zamiar osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

Matizi91

Posty: 7

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeżeli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż potem biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

Czarek

Posty: 24

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, która naprawdę wie jak produkować rośliny. Wówczas można uzyskać jakość ale i niskie ceny. Na tym mnóstwo osobom zależy.

alus

Posty: 15

 
Jeżeli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z jaką współpracujemy od niezwykle dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, jakie spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

Lupusx

Posty: 19

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę ładne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

krysian6

Posty: 5