F1 2016 pełna wersja pc, szukam !!!

F1 2016 pełna wersja pc, szukam !!!

Mam prośbę. Jak znacie dobry serwis za darmo z grami, napiszcie. Chciałbym ściągnąć battlefield 1 na komputer. Jak wiecie, gdzie znaleźć sprawdzony i bezpieczny download, czekam i liczę na poważne odpowiedzi. Dzięki.

Zbyszek

Posty: 10

 
Widziałem ten serwis i opinie o nim, lecz jakoś nie wierzyłem, że mogą oferować za darmo pełne wersje gier. Mam ochotę na forza horizon 3, więc jeśli tutaj naprawdę jest bezpieczny i sprawdzony download, skorzystam. Nie ukrywam, że jeszcze troszkę poszperam na ten temat :) lecz już mnie kusi :)

edyta123

Posty: 12

 
Ja też nie będę narzekał :D f1 2016 download u mnie ściągnął się bez najmniejszych problemów i jestem happy, że mam w końcu pełną wersję na pc. Polecam serwis, bo naprawdę warto.

mikuś89

Posty: 14

 
Jak mają battlefield 1 dwonload i działa to ja w to wchodzę hehehe :D ostatnio odszukałem całkiem dobrze prezentujący się serwis na pierwszy rzut oka, ale okazało się, iż niestety to tylko mylne wrażenie. Wszędzie raczej to samo. Nic nie ma za darmo :( jeżeli chodzi o płynność to też lipa jest z tymi gierkami raczej.

daria34

Posty: 18

 
Mnie też nie udało się znaleźć żadnego dobrego serwisu z darmowymi grami, wszędzie to samo :( Jeśli chodzi o f1 2016 to szczerze wątpię, że można gdzieś znaleźć download za darmo i żeby gra w miarę działała, u mnie przy pełnej ściągniętej wersji pc wyskakiwały zaraz błędy, tak więc może będę próbował jeszcze, ale nie wiem czy to się naprawdę opłaca.

czarte00

Posty: 18

 
Sprawdzony serwis z f1 2016 download pełną wersją pc http://pobierzgry24.pl/f1-2016-download-pelna-wersja-pc. Bez śmieci, bez rejestracji, zupełnie za darmo. Teraz tylko stamtąd ściągam.

onja45

Posty: 28

 
Zawsze musisz sprawdzić wymagania sprzętowe, po co klikać w battlefield 1 download jak ci komputer nie pociągnie gry, później właśnie takie kiepskie opinie są wydawane. U mnie działa nie narzekam.

Pamooko

Posty: 25

 
Jak mają battlefield 1 dwonload i działa to ja w to wchodzę hehehe :D ostatnio znalazłem całkiem dobrze prezentujący się serwis na pierwszy rzut oka, ale okazało się, że niestety to tylko mylne wrażenie. Wszędzie raczej to samo. Nic nie ma za darmo :( jeśli chodzi o płynność to też lipa jest z tymi gierkami raczej.

Klarka45

Posty: 18

 
Ja też nie będę narzekał :D f1 2016 download u mnie ściągnął się bez najmniejszych problemów i jestem happy, że mam w końcu pełną wersję na pc. Polecam serwis, albowiem rzeczywiście należałoby.

intimiss

Posty: 19

 
Akurat ja nie spotkałem się z tak rzetelnym serwisem. Tutaj udało mi się odszukać forza horizon 3 download i wszystko działa jak potrzeba. Jak tak dalej pójdzie to będę miał wkrótce wszystkie gry, jakie mnie interesują :)

Klarka45

Posty: 17