Gry do pobrania za darmo, pomocy

Gry do pobrania za darmo, pomocy

Hej. Szukam strony internetowej na której znajdę gry do pobrania za free!!! Pomocy!!!

alidos

Posty: 23

 
Witam. Tylko ludzie nie zagubcie się w tym Internecie, do ludzi też czasem trzeba wyjść i się z nimi spotkać. Nie zamykajmy się w swoich domach, ze swoimi problemami.

Iwona3

Posty: 24

 
Witam. Jak tak czytam wasze wypowiedzi to wam powiem że najfajniejsza formą rozrywki dla mnie jest zagranie w jakąś dobrą grę. Lubię tez gry logiczne, które pobudzają mój umysł do działania.

kadajo

Posty: 23

 
Dzień dobry. Oj czytam młodzieży wasze wypowiedz i się wam dziwie. Wy dziś macie ogromne możliwości na wypełnienie wolnego czasu. za moich czasów to wakacje to była praca na roli a odpoczynek dopiero w niedziele i to jeśli żniw nie było.

Vickson

Posty: 27

 
Cześć. No rzeczywiście komputer daje ogromne możliwości. Ja sobie gadam dzięki niemu z ludźmi z całego świata. Nawet ostatnio taka osoba mnie odwiedziła. Bardzo dobrym pomysłem jest nawiązywanie kontaktów z ludźmi z innych krajów.

Klarka45

Posty: 23

 
Hej. Znam ten problem.

Na szczęście w mojej miejscowości szkoła się spisała przygotowała zajęcia dla dzieci. codziennie moje dzieci idą na świetlicę gdzie miło spędzają czas. Co jakiś czas mają wycieczki czy też wyjazdy do kina. To się chwali. A w domu jak jest pogoda to robimy wieczorne spacery. Tylko pozostaje czas kiedy to pada i wtedy niestety często siedzimy przed telewizorem.

miner23

Posty: 23

 
Cześć.

No rzeczywiście ta pogoda to jakaś okropna porażka. Wakacje powinny być z góry określone i pogoda powinna w ten czas pozwalać od rana do wieczora siedzieć na polu.

Intro_69

Posty: 29

 
Hej.

No dokładnie jesteśmy dorośli. Wiadomo, że jako dziecko byłam pod nadzorem rodziców, ale teraz mogę sobie swobodnie zagrać w grę w którą lubię a robię to dzięki temu że klikam w link http://grydopobraniazafree.pl.

Szczerze polecam wszystkim!

Laleczka

Posty: 24

 
Cześć.

No rzeczywiście ta pogoda to jakaś paskudna porażka. Wakacje winny być z góry określone i pogoda powinna w ten czas pozwalać od rana do wieczora siedzieć na polu.

Penio

Posty: 22

 
Witam. Poszukuję strony internetową proponującą ciekawe i niedrogie gry komputerowe. Fajnie jakby tam gry komputerowe różnego rodzaju. Lubię mieć wybór.

Namo

Posty: 21