monety do fifa, znacie ?

monety do fifa, znacie ?

Witam. Czy jesteście w stanie podpowiedzieć mi, w jaki sposób będę w stanie zdobyć fifa coins? Z góry dziękuję.

Worms

Posty: 5

 
Dziś kupiłem swoje pierwsze monety do fifa, za które zapłaciłem za pomocą SMS-a. To fajnie, że istnieje taka możliwość, ponieważ posiadałem na swoim koncie prepaid całkiem sporo pieniędzy, których nie mogłem przecież w inny, sensowny sposób spożytkować. Udało się.

namok

Posty: 14

 
Nie miałem świadomości, że w Internecie funkcjonują serwisy, które pozwalają kupować monety fifa 19. Teraz przymierzam się do zrealizowania pierwszego tego rodzaju zakupu, który doładuję za pomocą SMS-a, ponieważ mam sporo wolnych środków na koncie prepaid, które zamierzam w ten sposób spożytkować.

DVDiss

Posty: 27

 
Do tej pory nie miałem zielonego pojęcia, iż istnieją serwisy, jakie pozwalają nabyć fifa 19 coins. Zdecydowałem się na kupowanie niewielkiej ilości monet, ale wygląda na to, iż będę musiał “wybrać się” na nieco większe zakupy. Dzięki owym monetom - rozgrywka jest zdecydowanie ciekawsza.

piotrex007

Posty: 22

 
Nie mam wątpliwości, że najprościej będzie Wam kupować fifa 19 coins, jeśli skorzystacie z tego serwisu: http://zlotocoins.pl. Korzystam z niego od dłuższego czasu i jestem niezmiernie zadowolony. Pozdrawiam serdecznie.

intimiss

Posty: 19

 
Obawiałem się tego, że monety fifa będą kosztowały niesamowicie dużo. Tymczasem rzeczywistość okazała się zdecydowanie bardziej przychylna. To pozytywne.

edyta123

Posty: 17