kredyt dla firm

kredyt dla firm

Wiem, że nadchodzą kryzysowe czasy dla działalności gospodarczych. Inflacja pędzi. Klientów brakuje. Rozliczenia leżą. Nie wiem, w jaki sposób niektórzy radzą sobie na rynku kredytowym. Kto w ogóle ma zdolność?

TomekK

Posty: 1

 
Współpracowałem z nimi, jeszcze w poprzednim roku i normalnie spłacam, wszystko w porządku. Jednak występuje spora różnica pomiędzy pośrednikami i jeżeli się trafi na dobrego to pojawia się światełko w tunelu.

Fanatyk

Posty: 6

 
Czasy dla przedsiębiorców coraz trudniejsze, ale i dla konsumentów, wszystkich. Ciekawe, kiedy uda się ograniczyć inflację. Biznesu sobie teraz nawet nie wyobrażam. Raj dla kredytujących się skończył. Teraz trzeba nieustannie pracować nad realną poprawą zdolności kredytowej.

namok

Posty: 8

 
Niestety przekonałem się też o tym. Idziesz do banku, a tam nie kredyt dostajesz, ale odmowę. Niewystarczająca zdolność kredytowa, a przecież normalnie dochody wykazuję. Komiczne. Do czego to doszło, że trzeba się właśnie kierować do mocno wyspecjalizowanych podmiotów.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Jeżeli bank Ci odmówił to faktycznie przez pośrednika może się udać, bo mają większe pole manewru przy negocjacjach.

Polaczek90

Posty: 3

 
Przedstaw jasno sytuację finansową przedsiębiorstwa w https://business-point.pl/, a może coś poradzą. Mi pomogli, a miałem na granicy zdolność, ale udało się wynegocjować warunki kredytowania i tylko dzięki temu przetrwałem po pandemii i tym całym cyrku. Pracuję w dość wrażliwej, niestety stacjonarnej branży i nastały trudne czasy dla kredytobiorców biznesowych. Akurat pozytywnie zaskoczyła mnie szybka wypłata pieniędzy i naturalnie brak ukrytych kosztów.

Zbyszek

Posty: 10

 
Też uważam, że warto wykorzystać rekomendacje pośredników, bo znają specyfikę banków. Zobacz też, jakich mają partnerów i czy posiadają know how do właściwej analizy kondycji finansowej.

Mamuśka

Posty: 6