Hurtownia karniszy, gdzie szukać ?

Hurtownia karniszy, gdzie szukać ?

Hejka.

Czy macie namiar na jakąś sprawdzoną hurtownię karniszy? Interesują mnie zakupy w większych ilościach, więc dlatego szukam.

Modniś

Posty: 26

 
Witam.

Nie wydawało mi się, że jakakolwiek hurtownia karniszy będzie skłonna indywidualnie podejść nawet do małego zamówienia na kilkaset złotych, ale miło się zaskoczyłem. W sumie udało mi się tam trafić na znajomego, bo w przeciwnym wypadku nie wiem, ile kosztowałoby moje zamówienie. Tymczasem sporo zaoszczędziłem.

Czesio

Posty: 28

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich zarówno firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, lecz to Twoja indywidualna decyzja :)

polmar

Posty: 30

 
Witam serdecznie.

Po zakupie nie mam wątpliwości, że rolety dzień i noc okazały się trafnym wyborem. Spełniły wszystkie moje oczekiwania względem tego produktu. Mogę w ciągu dnia zadbać o prywatność jednocześnie nie unikając dopływu światła do pomieszczeń w moim domu. Mogę polecić ofertę sklepu http://www.studio-dekor.pl, z którego skorzystałem.

wolnomuur

Posty: 24

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, iż tylko sprawdzony producent karniszy jest w stanie zagwarantować satysfakcjonującą jakość produktów. Znajomy nabył karnisze z nieco wątpliwego źródła i dziś narzeka, albowiem nie nadają się ona do zupełnie niczego oprócz do wymiany. Należałoby nie powielać takich błędów.

wom_ww

Posty: 25

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie właściwym rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, ponieważ z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować zarówno firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się nabyć fajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie :)

Namo

Posty: 21

 
Dzień dobry. Moja żona lubi powiesić dość ciężkie zasłony, więc szybko doszedłem do wniosku, że najbardziej zasadne w przypadku naszego mieszkania byłoby zamontowanie karniszy metalowych i uzyskałem jej pełną aprobatę.

Powiem szczerze, że to rozwiązanie nie dość, że ładnie wygląda to jest wytrzymałe i niezawodne przez lata.

Krzysio

Posty: 20

 
Hejka. Całkiem niedawno przedmiotem mojego zainteresowania były rolety Kielce, które musiałem wybrać do urządzanego mieszkania. Muszę przyznać, że przytłoczyła mnie ilość propozycji, wariantów i wersji kolorystycznych, z których mogłem wybierać, ale się udało.

johncena67

Posty: 24

 
Cześć. Jako właściciel sklepu dość wielokrotnie rozglądałem się za hurtowniami karniszy, które musiałem zmieniać z powodu zbyt wysokich cen lub po prostu niestosownej jakości produktów, które nie spełniały nie tylko moich wymagań, lecz także klientów niezadowolonych z zakupów. Dla bardziej wymagających klientów zawsze polecam karnisze metalowe.

m3sh

Posty: 27

 
Witam serdecznie. Sam niedawno stosowałem szyny sufitowe, bowiem odległość, jaka była między oknem a sufitem była niesłychanie niewielka. W sumie nie miałem szanse, aby wybrać inne rozwiązanie, niemniej jednak z perspektywy czasu muszę przyznać, że nie żałuję. Czasami pożądane byłoby zaryzykować i pozytywnie się zaskoczyć niż tkwić w błędnych przekonaniach, że takie szyny to coś nie dla nas :-)

marcin225

Posty: 24