okna świdnica, dobra firma ?

okna świdnica, dobra firma ?

Szukamy dobrej firmy, co proponuje okna w Świdnicy. Macie kogoś upatrzonego, kto ma solidnie wykonane ciepłe okna?

WielkiBO

Posty: 7

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, iż ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, dlatego zostaje mi PCV.

djramu

Posty: 10

 
Z tego, co wiem to firma, która stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, które mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i naprawdę są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy niezmiernie sporo na grzaniu.

wieszdo87

Posty: 7

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na liczba komór. Okna to okna i już. Obecnie jest inaczej. Sam jak szukałem okien w Świdnicy to odszukałem firmę, jaka miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich niezmiernie zadowolony.

doprzodu67

Posty: 11

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem zaspokojony. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o sporo cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o sporo ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

labuh

Posty: 13

 
Z tego, co wiem to firma, która stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, które mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i naprawdę są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy bardzo dużo na grzaniu.

Lopez58

Posty: 9

 
Trzeba pamiętać, iż nie tylko okna są istotne. Znaczące również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie przez okna nie wiało, natomiast obok niestety tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

mmmm56

Posty: 8

 
Zawsze jest problem z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, ale z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bo przez nie ucieka bardzo dużo ciepła, co oznacza, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze więcej. Tego nie chce, dlatego wolę znaleźć okna w dobrej cenie i z bardzo dobrymi parametrami.

Yuri20

Posty: 5

 
Nie lubię plastikowych okien, wobec tego mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie wywołują mi kłopotów, wobec tego z plastikami nie doradzę, co wybrać?

mimuś00

Posty: 8

 
Zakupiłem okna ze Świdnicy w firmie https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i jak na razie wszystko jest w porządku. Mają pięć, sześć, a nawet osiem komór, dlatego każdy bez problemu coś dla siebie dopasuje.

pl07

Posty: 30