Parking lotnisko Okęcie - POMOCY!!!

Parking lotnisko Okęcie - POMOCY!!!

Hejka. Moim priorytetem jest teraz znalezienie parkingu przy lotnisku w Warszawie. Na jaki koszt powinienem się przygotować, gdy na lotnisku spędzę około 3-4 godzin? Dzięki za podpowiedzi.

Dragon

Posty: 13

 
Parking przy Okęciu, który moim zdaniem jest godny polecenia to http://www.parkingokecie.eu.

Działają w pewnej odległości od portu lotniczego, ale zapewniają transport wygodnym i klimatyzowanym busem. Łatwiej jest mi zaparkować u nich i podjechać busem niż szukać parkingu bezpośrednio pod Okęciem.

Kowalski

Posty: 18

 
W kontekście poruszonego tematu parkingów na lotnisku w Warszawie dodam, że najbliżej samego lotniska parking będzie kosztował rzecz jasna najwięcej. Najlepszą szansą na zminimalizowanie kosztów jest zostawienie auta na parkingu, który jest nieco oddalony od portu lotniczego.

Sam praktykuję takie rozwiązanie i nie narzekam.

aliboni56

Posty: 19

 
Byłem bardzo rozczarowany, gdy szukałem parkingu naprzeciwko terminala lotniczego.

Od tamtego momentu zawsze parkuję nieco dalej od lotniska, a potem pod sam terminal podwozi mnie wygodny i klimatyzowany bus. Polecam wszystkim takie rozwiązanie, bo jest prostsze, a jednocześnie tańsze.

Czasowo również wypada korzystniej :)

doobryVIP

Posty: 30

 
Długo zastanawiałem się nad tym, jaki parking Okecie wybrać z racji mojego wylotu na 3 dni za granicę. Chciałem pozostawić auto blisko lotniska na parkingu strzeżonym i monitorowanym, aby potem wygodnie wrócić do mieszkania pod Warszawą. Udało mi się to.

Ticket2Hell

Posty: 23

 
Miałem do czynienia z naprawdę bardzo wieloma firmami, które świadczą usług parkingowe w pobliżu lotniska Okecie. Parking Okecie to konieczność dla wszystkich, którzy docierają swoim samochodem na lotnisko, a więc także dla mnie.

Polecam wybierać monitorowane parkingi, które są jednocześnie strzeżone przez kompetentną osobę. To zawsze większe bezpieczeństwo.

czertusik

Posty: 21

 
Wydaje mi się, iż znalezienie spełniającego oczekiwania parkingu na lotnisku Okęcie to żaden problem.

Każdy ma wybór pomiędzy kilkoma parkingami, jakie zlokalizowane są w pobliżu portu lotniczego. Ja na przykład nigdy nie miałem problemu z wolnymi miejscami na parkingach. Za kilkugodzinny pobyt udawało mi się płacić satysfakcjonująco niewielkie kwoty :)

Finest

Posty: 24

 
Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników na temat parkingu na lotnisku Okęcie. Potrafi być on niesłychanie tani, jak i kosztować rzeczywiście mnóstwo. Olbrzymie znaczenie ma to, kogo ofertę wybierzemy. Najbliższe względem lotniska parkingi są siłą rzeczy najdroższe, co jest logiczne, choć niektórzy w tym temacie nie chcą wyraźnie tego zrozumieć :)

Budowlaniec

Posty: 24

 
Interesowałem się całkiem niedawno, jakie ceny obowiązują na parkingach przy lotnisku w Warszawie. Szybko przekonałem się, iż błędem byłoby parkowanie przy samym lotnisku, albowiem najlepiej wykonać to w pewnej odległości. Dużo firm ma takie parkingi, a później dowożą klientów pod sam terminal.

babuś45

Posty: 24

 
Parking na Okęciu w godzinach szczytu, gdy realizowanych jest najwięcej odlotów i przylotów to dość problematyczna kwestia. Przekonałem się o tym często, lecz nauczony doświadczeniami postanowiłem rezerwować wcześniej sprawdzony parking. Oprócz tego płacę za niego mniej składając rezerwację z wyprzedzeniem.

strom

Posty: 24