kalkulator oc

kalkulator oc

Moi drodzy sprawa jest. Potrzebuję zmienić ubezpieczyciela jeśli chodzi o OC. Jakieś sugestie odnośnie polisy? Przydałaby mi się dobrze działająca porównywarka ofert, żeby nie marnować energii i czasu na każdorazowe uzupełnianie tego samego formularza w iluś tam firmach. Hm?

gregcie@

Posty: 8

 
Trzeba by poszukać ubezpieczenia przez porównywarki. Oszczędza się na czasie a druga rzecz, że faktycznie jest się w stanie dzięki takim zestawieniom faktycznie porównać wszystkie możliwe opcje a nie tylko pewien wycinek rynku

bruklin187

Posty: 13

 
Oj nie wiem gdzie aktualnie można zaoszczędzić na polisie. Jak dla mnie to jeśli ma się bezszkodową jazdę to można jeszcze coś znaleźć ale jeśli ktoś ma na koncie jakieś kolizje/wypadki to jest lipa.

dermuster

Posty: 11

 
Jak się ma dzieci i samochód to się ma wydatki z urzędu :P Ja dopóki nie miałem samochodu ani córki to żyłem jak królewicz. A teraz jak patrzę na stan konta to dostaję nieraz drgawek. :)

100%UP

Posty: 5

 
Podpowiem stronkę kalkulator-oc-ac.auto.pl bardzo ułatwia znalezienie taniego ubezpieczenia w tych gąszczu i zalewie różnych ofert. Prosty w wypełnieniu formularz, szybka odpowiedź z wyliczoną składką, dobry kontakt z obsługą, jakby coś było niejasne można dopytać i nie czekać pół dnia na odpowiedź :)

syrena88

Posty: 10

 
Moi rodzice wiem że płacą stosunkowo niedużo za swoją polisę, ale oni samochód mają już chyba z 40 lat, jeżdżą raczej spokojnie, raz chyba mieli drobną kolizję i to tyle.

wiesław11

Posty: 10

 
Niektóre ubezpieczalnie ponoć się nastawiają typowo pod młodych klientów bez doświadczenia i mają dla takich kierowcow lepsze warunki. Ale które to są firmy...nie mam pojęcia.

hubercik67

Posty: 8

 
Można by się spodziewać że skoro firm które sprzedają polisy jest tak dużo to ceny będą fajne niskie. A jest zupełnie inaczej. Why?! ;-)

Lupusx

Posty: 12