Porównywarka AC

Porównywarka AC

Gdzie znajdę zestawienie naprawdę najtańszych towarzystw ubezpieczeniowych dla zmotoryzowanych?

zenek744

Posty: 5

 
W sumie się cieszę, że podnoszą stopniowo wysokość odszkodowań. Może skończy się patologia w końcu panująca w branży.

wiesław11

Posty: 18

 
Na podpisywaniu online spokojnie zaoszczędzisz te 10%, a jak się postarasz to i 20% czasami wyjdzie, ale to już zależy od TU.

Marioleczka

Posty: 7

 
Lepiej na ubezpieczeniu samochodu nie oszczędzać, bo na tym można się przejechać. Doświadczony kierowca owszem może sobie na coś takiego pozwolić, ale nie młody.

marcin22

Posty: 15

 
Każde towarzystwo posiada własne statystyki, co odbija się na cenach przy konkretnym modelu pojazdu do ubezpieczenia. Nie skupiaj się zatem tylko na jednym TU, ale szukaj możliwie najlepszego pod własną sytuację.

atek562

Posty: 9

 
Jak pierwszy raz szukasz ubezpieczenia to polecam skorzystać z kalkulatora. Ten uwzględnia najwięcej opcji moim zdaniem kalkulator-oc-ac.auto.pl, więc przychodzi ci bardzo wiarygodny wynik pod podpisanie umowy. Koszty różnią się niewiele przy finalnym podpisaniu umowy, dlatego zostawiam namiar. W niektórych porównywarkach miałem mocno rozstrzał, a tutaj nie, więc działa prawidłowo.

Miluśkooo2

Posty: 11

 
Typ auta i doświadczenie, cechy kierowcy mają największy wpływ na wartość ubezpieczenia samochodowego. Tego niestety nie przeskoczysz.

Yuri20

Posty: 17

 
Tylko pamiętaj, że tańsza polisa to często sporo problemów z ogólnymi warunkami ubezpieczenia.

namok

Posty: 9

 
Średnia cena polisy to mniej więcej 400 – 500 złotych teraz, w tym przedziale. Najpierw określasz średnią, a później po prostu szukasz, gdzie taniej, bez straty jakości.

21gregorek

Posty: 19

 
Niestety im starsze auto, tym składka zawsze wyższa. Może czas przemyśleć zmianę? W sumie się opłaca, nawet różnica 5 lat to już bardzo, a to bardzo dużo w składkach.

bartek33

Posty: 26