Porównywarka AC

Porównywarka AC

Kierowcy, dwa pytania mam. Wg Was ma sens kupowanie AC do starego auta? Ja będę kupował 15 letni samochód. I druga rzecz, jak można w miarę tanio znaleźć dobrą ofertę? Podpowiecie jakieś porównywarki, rankingi czy coś w tym stylu?

figo

Posty: 9

 
Z jednej strony firm oferujących ubezpieczenia jest bardzo dużo, chyba można liczyć w setkach? No w każdym razie pewnie coś koło setki ofert by się znalazło...także wybór duży tylko teraz dlaczego tak duża konkurencja tak słabo przekłada się na niższe ceny?

krugerPL

Posty: 12

 
Zawsze lepiej mieć AC moim zdaniem, chociaż wiadomo – różne ludzie mają samochody, jednemu bardziej będzie zależało na ubezpieczeniu innemu mniej.

dominikk6

Posty: 10

 
Wygodną i szybką porównywarkę polis ma rankomat.pl. Można realnie zaoszczędzić jak się zawczasu porówna – jaka marka ile bierze. Bo mam wrażenie że ubezpieczalnie bazują na tym, że ludziom się nie chce porównywać, wolą inwestować kasę w reklamy telewizyjne i wielkie kampania niż składki ludziom obniżyć..

Trener

Posty: 17

 
Niektóre firmy ubezpieczeniowe z tego co wiem to preferują młodych kierowców, inne – i tych jest pewnie większość jednak wolą doświadczonych i tutaj są w stanie lepsze warunki zaoferować. Tak czy siak, warto szukać i sprawdzać kto co i jak.

Kobitka22

Posty: 15

 
Rozglądam się za tańszymi składkami, zwłaszcza AC coraz bardziej mi ciąży...a jakoś jeszcze w ogóle mi się nigdy ta polisa akuart nie przydała...ale wiadomo – nie znasz dnia ani godziny.

bartek33

Posty: 10