Porównywarka AC

Porównywarka AC

Załatwialiście sobie ubezpieczenia samochodowe przez porównywarkę? Jak to wygląda tak w ogole? Jest sens z takich wynalazków korzystać, czy lepiej jednak pójść osobiście do paru firm i sobie samemu przejrzeć warunki u źródła?

Marioleczka

Posty: 12

 
Jednak co jak co ale na drodze to dobrze chociaż te ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej mieć, bo można jeździć idealnie a i tak się jakaś kolizja przydarzy, bo inni kierowcy nie muszą być już tacy okej.

Elektros

Posty: 13

 
Fajną dobrą porównywarką ubezpieczeń jak dla mnie jest kalkulator-oc-ac.auto.pl. Oni nie zawężają poszukiwań polis do kilku czy kilkunastu ofert tylko odsyłają dane klienta do kilkudziesięciu różnych marek, także jest szansa żeby faktycznie coś taniego sobie wyłowić. Ja zmieniałem niedawno OC plus AC i w sumie zakres mam ten sam a płacę kilka stówek mniej.

transerwis

Posty: 21

 
To jest ciekawe jak się pogada z innymi kierowcami to się okazuje że każdy płaci zupełnie inne te składki. Naprawdę jestem ciekaw jak się to wylicza, bo jednak jest mega dużo zmiennych które biorą pod uwagę robiąc takie podliczenie polisy.

Damiano

Posty: 10

 
Nie ma lekko z ubezpieczycielami, najpierw sprzedają drogie polisy a potem jak już dojdzie to jakiegoś zdarzenia to trudno cokolwiek wyegzekwować i dużo klientów idzie do sądu żeby odszkodowanie dostać na zadowolającym poziomie.

Kitas

Posty: 29

 
Wybór jest faktycznie ogromny a pamiętam te czasy że ubezpieczeń było dużo mniej. I sam nie wiem jaka sytuacja jest lepsza - teraz gdzie trzeba uważać żeby się nie naciać czy kiedyś kiedy nie było większego pola wyboru.

NBA-dresy

Posty: 9

 
Ja to mam dylemat czy wziąć polisę na siebie, czy się jednak pod rodziców podłączyć z tym ubezpieczeniem. Ta druga opcja jest jednak dużo tańsza ale z drugiej strony...nie chciałbym jednak być jakkolwiek uwiązany ze starszymi w tej kwestii.

omen100

Posty: 23