porównywarka ac/oc

porównywarka ac/oc

Czy młody kierowca ma w ogóle choć teoretyczne szanse na niską składkę OC? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Gdzie szukać, żeby nie przepłacić?

Miki789

Posty: 7

 
Nie ma co się przywiązywać do jednej firmy ubezpieczeniowych. Możliwości jest dużo, trzeba być elastycznym i przechodzić między ofertami jeśli się to kalkuluje. Bez sentymentów ;P

Kolekcjoner

Posty: 16

 
Nie wiem jak sobie znaleźć OC/AC żeby faktycznie nie żałować. Prawda jest taka że od jakiegoś czasu ubezpieczenia poszły mocno w górę co mnie strasznie dziwi. Konkurencja między firmami jest duża, powinno to raczej ścinać stawki zamiast je windować.

Annnna1

Posty: 8

 
Dobrą opcją są porównywarki polis. Sam korzystałem ze strony najtaniejuagenta.pl. Mają przede wszystkim bardzo dużo różnych towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Chyba kilkadziesiąt ich jest. Raz wypełniasz formularz a wyliczone stawki dostajesz od kilkudziesięciu firm. Nie trzeba każdorazowo od nowa wszystkiego wypisywać.

Suit

Posty: 11

 
Witam, cześć. Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad tym żeby zainwestować w AC. na co zwrócić uwagę przy tego typu polisie? Tutaj już zakres ochrony potrafi być bardzo rozbudowany...

Fiflek

Posty: 5

 
Mnie już zaczyna powoli wkurzać mój ubezpieczyciel z którym jestem związany prawie 10 lat. Lata mijają, składki opłacam, jeżdżę bezwypadkowo a oni mi ciągle tak samo słabe warunki oferują.

allegrowicz65

Posty: 14

 
Swoje pierwsze ubezpieczenie to brałem na rodziców. Fakt że trochę straciłem na niezależności przy tej opcji ale z drugiej strony sporo kasy zostawało w portfelu a byłem dopiero po studiach więc każdy grosz był na wagę złota.

wigry00

Posty: 11

 
Ofert z roku na rok to mam wrażenie że jest coraz więcej. Tych różnej maści firm ubezpieczeniowych które sprzedają już polisy od wszystkiego to jest aktualnie chyba więcej jak banków. I weź tu się połap...

frutiser

Posty: 18

 
Nie wiem sam jak się zabrać do tematu ubezpieczeń, a sam muszę sobie znaleźć polisę i jednocześnie nie przepłacić. To będzie pierwsze ubezpieczenie samochodu w moim życiu więc jestem z lekka zielony w temacie.

Zlomex

Posty: 21