Porównywarka AC

Porównywarka AC

Jak znaleźć tanie OC, gdzie szukać, na jakie auta generalnie taka polisa zazwyczaj kosztuje najmniej? Z tego co wiem to choćby wielkość silnika ma znaczenie i przekłada się na średni koszt składek.

Yuri20 

Posty: 5

 
Na pewno im samochód mniej sportowy, z mniejszą ilością koni pod maską tym te ubezpieczenia będą tańsze. Jak ktoś jeździ wyścigówką to i koszty będą wyższe bo większe ryzyko wypadku.

Alexiii

Posty: 19

 
Porównywarki z polisami są rózne, ja korzystałem parę dni temu ze strony rankomat.pl i udało się szybko załatwić polisę. Fajne jasno mają opisane warunki, dostałem szybko wyliczone stawki w coś koło dziesięciu różnych firmach, a że generalnie jeśli chodzi o OC to zakres jest regulowany ustawowo więc generalnie trzeba się sugerować tylko ceną.

Yuri20

Posty: 8

 
Mam zamiar za jakiś czas zmienić sobie ubezpieczyciela i robię powoli mały wywiad, pytam znajomych, szukam przez porównywarki, na pewno chcę sobie tych ofert i opinii trochę ze sobą zderzyć.

mew soncz7777

Posty: 9

 
Nie pogardziłbym niższą składką za OC ale jak na razie to nic takiego mi raczej nie grozi, bo parę dni temu miałem stłuczkę, ponoc z mojej winy, mam trochę inne zdanie, ale goście z drogówki nie dali się przekonać ;P

tasdefleja

Posty: 5

 
Dobrze że są teraz te internety i można sobie bez wychodzenia z domu różne polisy porównać ze sobą. Ale i tak jednak w przypadku ubezpieczeń to zawsze ten czas trzeba poświęcić żeby na te wszystkie pytania odpowiedzieć...nie ma innej opcji.

Lupusx

Posty: 18

 
Nie znam kierowcy który by nie narzekał na ubezpieczenie...poza mną, ja nie narzekam :) Ale ja mam z rodzicami wzięte więc dużo mniej płacę niż jakbym był sam.

zneciarka

Posty: 20

 
Pytanie zasadnicze jest takie – co to znaczy w ogóle tanie ubezpieczenie? Bo dla każdego tanie to znaczy zupełnie co innego. Ja bym się cieszył jakbym płacił 500 zł, a dla innej osoby to pewnie będzie drogo.

Wacław

Posty: 7