strony internetowe Łódź, znacie firmę ?

strony internetowe Łódź, znacie firmę ?

Projektowanie stron internetowych to trudne zadanie? Można to zrobić samemu czy raczej zgłosić się do firmy, która się tym zajmie? Jeśli ma być to drugie to, kto zajmuje się stronami w Łodzi i nie bierze za to zbyt wiele pieniędzy?

hubertus

Posty: 1

 
Firmę od stron www z Łodzi można znaleźć tutaj https://www.icp.info.pl. Mają różne pakiety od podstawowych po VIP. Do każdego zadania podchodzą bardzo rzetelnie.

Polaczek90

Posty: 3

 
Jest firma zajmująca się stronami w Łodzi i mają inne pakiety do wyboru. Sam wybrałem podstawowy, bowiem był tani i spełniał wszystkie moje oczekiwania i to jest najważniejsze.

Sis45

Posty: 4

 
Zlecałem stronę www w Łodzi firmie, która zajmuje się tym od dawna. Wybrałem najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet, ale naprawdę było warto. Mam nie tylko stronę, ale również jej pozycjonowanie. Od razu wchodzę na rynek i jestem bardzo dobrze widoczny. Mam z tego bardzo duże zyski dla siebie.

Czarek

Posty: 3

 
Wybór firm zajmujących się projektowaniem stron jest duży. Trzeba porównać nie tylko ceny, ale też to, co robią, a wtedy znajdziemy tych, którzy są w tym najlepsi.

mariuseus

Posty: 23

 
Zlecałem stronę internetową w Łodzi w jednej z firm. Wybrałem prostą stroną, która ma pięć podstron. Jestem niesłychanie zaspokojony, bowiem strona była objęta aż dwunastomiesięczną gwarancją. Z tego, co pamiętam to na jej wykonanie potrzebowali około tygodnia. Cena jak za taką jakość była naprawdę niska jak dla mnie.

Gargamel5

Posty: 3

 
Wybór firm zajmujących się projektowaniem stron jest duży. Trzeba porównać nie tylko ceny, natomiast też to, co robią, a wtedy znajdziemy tych, którzy są w tym najlepsi.

Motospec

Posty: 15

 
Łatwy projekt można wykonać samemu. Jeżeli chodzi o sklep internetowy to nie brałbym się za to, bo pracy jest niezmiernie dużo. Lepiej to zostawić komuś, kto robi to, na co dzień, a wtedy nie ma się, co martwić o jakieś błędy na stronie internetowej.

elusia

Posty: 8