długopisy reklamowe, znacie ?

długopisy reklamowe, znacie ?

Chciałbym zamówić dużą ilość kubków reklamowych z własnym zaprojektowanym logo. Wiecie, kto się tym może zająć?

Kruczek23

Posty: 2

 
Znaczny wybór metalowych i plastikowych długopisów reklamowych można odnaleźć na https://kubki-reklamowe.org. Można poczytać, co wybrać i jak dopasować gadżety reklamowe, aby dawały jak największe efekty promocyjne naszej firmy.

Warszawiak

Posty: 16

 
Widziałem w jednym ze sklepów niezwykle mnóstwo przeróżnych propozycji. Nie wiem czy były godne polecenia, albowiem nie zamawiałem jeszcze nigdy gadżetów reklamowych. Myślę, iż jak liczba jest niezwykle duża to możliwości na dopasowanie są większe.

mJaUrVcEin

Posty: 13

 
Szukanie prezentów na każdą okazję to coś, co lubię. Może nie każdy lubi robić zakupy i kupować prezenty, ale ja należę do tych, którzy tylko na to czekają.

Boss

Posty: 7

 
Nigdy kubków reklamowych nie zamawiałem dla swojej firmy, ale mam ich niezmiernie dużo w kolekcji. Z każdych wakacji kubek mam przywieziony, wobec tego myślę, że to super gadżet.

wisła1905

Posty: 12

 
Widziałem w jednym ze sklepów bardzo dużo różnych ofert. Nie wiem czy były godne polecenia, bo nie zamawiałem jeszcze nigdy gadżetów reklamowych. Myślę, że jak ilość jest bardzo duża to szanse na dopasowanie są większe.

Emilios45

Posty: 24

 
Zawsze zamawiamy po kilkaset sztuk smyczy reklamowych i rozchodzą się w krótkim okresie. Jeżeli jeszcze organizowane są jakieś targi albo festyn to jeden dzień i smyczy nie ma.

EeZnak

Posty: 2

 
Jeżeli zamówi się gadżety wykonane z lepszych materiałów to cena będzie wyższa. Z drugiej strony wytrzymają o sporo dłużej i klienci będą jakość gadżetów kojarzyć, z jakością tego, co my sprzedajemy czy oferujemy. Czasami opłaca się dopłacić do gadżetów z własnym nadrukiem.

TomekK

Posty: 7

 
Zamówiłem sporo tanich gadżetów reklamowych i klienci nie narzekali. Nie zawsze trzeba wydać dużo na jakiś pendrive. Można kupić kubki czy długopisy i klienci też będą zadowoleni. Właśnie, dlatego trzeba wejść na taką ofertę w sklepie i sprawdzić, co przygotowali. Wtedy dopasujemy to, co potrzebne jest naszej firmie do promocji.

audi80

Posty: 8