wszystko na temat ogrodu, poszukuję !

wszystko na temat ogrodu, poszukuję !

Cześć, znacie ciekawe blogi ogrodnicze, na którym znajdę cenne informację o roślinach?

wawrzyn56

Posty: 5

 
Blog o ogrodzie to bardzo przydatna rzecz. Jeśli jest bardzo dobrze prowadzony to chętnie i ja bym na takiego wpadła. Jeśli coś polecacie to dajcie mi znać.

yarofe

Posty: 5

 
Cześć, powiem Ci, iż mnóstwo jest blogów ogrodniczych, na których odnajdziesz dużo informacji. Należałoby także kupować sobie gazety ogrodnicze. Ja kupuje i powiem Ci, iż dowiedziałam się dużo cennych informacji.

hubertus

Posty: 4

 
Ja dużo informacji odnalazłam na blogu ogrodniczym http://ogrodnikleszek.pl. Właściciel tej strony widać ma dużą wiedzę na temat roślin.

derwer56

Posty: 19

 
Cześć wszystkim. Bardzo dużo jest blogów ogrodniczych, na których znajdziemy wiele informacji. Warto także kupować sobie gazety ogrodnicze. Ja kupuje i powiem wam, że dowiedziałam się wielu rzeczy, o których nigdy nie miałem pojęcia.

Bankowy

Posty: 7

 
Ja ostatnio także szukałam ciekawych blogów o ogrodach i nic ciekawego nie znalazłam,
może ktoś poleci coś ciekawego?

Torbunie24

Posty: 9

 
Na wielu stronach odnajdziemy wszystko na temat ogrodu. Jednakże nie każda osoba, robi to w sposób ekologiczny. Ja akurat uwielbiam tylko takie ogrody.

mimuś00

Posty: 9

 
Aby posiadać blog ogrodniczy to faktycznie trzeba kochać to co się robi. Jak czytam poniektóre blogi to aż chce się nawet iść na działeczkę zrobić porządki, nawet w niezmiernie paskudną pogodę.

muzyczny55

Posty: 6

 
Powiem wam, że informację podawane na blogach ogrodowych są bardzo przydatne. Prowadzę swój ogród i wiele porad odnośnie roślin ściągnąłem właśnie z internetu.

michaś34

Posty: 12