[Oferta] Uprawnienia budowlane - Promocja !

[Oferta] Uprawnienia budowlane - Promocja !Nasza firma UPRAWNIENIA BUDOWLANE ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, w nadzorze mnóstwo obiektów i w kierowaniu robotami budowlanymi. Nasz zespół składa się z ekspertów dot. przepisów budowlanych, architektów, inżynierów posiadających uprawnienia budowlane praktycznie z każdej specjalności, a zarówno wykładowców z państwowych uczelni politechnicznych w Polsce.

Dzięki naszej doświadczonej kadrze jesteśmy jedną z firm w Polsce, która przeprowadza szkolenia z architektury i budownictwa. W swojej ofercie posiadamy programy, które są w stanie przygotować do egzaminu osoby starające się o uprawnienia budowlane. Nasza baza pytań jest bardzo szeroka i około 95% proponowanych poprzez nas zagadnień, powtarza się na egzaminie. U nas znajdziecie Państwo dwie wersje programowe. Pierwsza z nich dostosowana jest to urządzeń z systemem Windows. Lecz druga to wersja mobilna, która może być używana na urządzeniach przenośnych.

Dużą zaletą programu jest fakt, iż możemy uczyć się niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdujemy. Aby dowiedzieć się wiecej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową https://uprawnienia-budowlane.pl.

namedal6

Posty: 2

 

codePerformance

Posty: 20