[OFERTA] Wirtualne biuro w Warszawie śródmieście - Dla Ciebie Korzystnie !

[OFERTA] Wirtualne biuro w Warszawie śródmieście - Dla Ciebie Korzystnie !Jesteśmy firmą City Office Sp. z o.o., jaka proponuje profesjonalne usługi w zakresie wynajmu wirtualnego biura. Jeśli planujesz założyć własną działalność gospodarczą, zapraszamy do współpracy. Możemy zaoferować Państwu wirtualny adres działalności w prestiżowym biurowcu w centrum Warszawy.

Proponowane przez nas rozwiązanie pozwoli Wam legalnie zarejestrować działalność. Na dodatek możesz zmniejszyć koszty swojej firmy, korzystając z naszego wirtualnego biura. Ceny naszych pakietów wahają się od 69 do 229 zł. Korzystając z naszego adresu, możecie liczyć na poprawienie wizerunku i rozpoznawalności Państwa działalności. W naszej ofercie dostępne są również biura serwisowane online. Ta propozycja skierowana jest dla firm, jakie wymagają w pełni wyposażonego biura na godziny w centrum Warszawy śródmieście.

U nas znajdziesz przestrzeń biurową na 15. piętrze budynku Spektrum Tower. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do City Office Twarda 18, a zarówno na naszą stronę internetową http://www.city-office.pl/biura-serwisowane/.

Ciapek

Posty: 1

 

pawel253

Posty: 12