gdzie tanio kupić designerskie meble

gdzie tanio kupić designerskie meble

Chciałem was trochę podpytać o sklepy meblowe z oryginalnymi, designerskimi meblami. Ja akurat szukam stolika kawowego i też przydałyby się fotele do salonu. Dzięki za każdą opinię!

witek55

Posty: 18

 
Ostatnio udało mi się upolować piękną skórzaną kanapę za rozsądne pieniądze w necie. Jest trochę takich okazji cenowych, tylko trzeba praktycznie codziennie sprawdzać.

WTFurdoin

Posty: 33

 
Ja wynajmuję mieszkanie, więc mebli swoich jako takich to nie mam. Ale może za jakiś czas dostanę kredyt, kupię coś swojego i wtedy się zacznie jeżdżenie po salonach meblowych...:)

magic17

Posty: 24

 
Pozytywne mam doświadczenia ze sklepem online ze strony www.mebel-partner.pl. Ofertę mają mega zróżnicowaną. Z jednej strony meble importowane z Azji, a z drugiej mebelki polskich firm. Ja akurat kupowałem tutaj polskiej produkcji narożnik Miami.

Kitas

Posty: 29

 
Trochę tych salonów meblowych w sieci działa, warto poszukać. Faktycznie czasami można cosik zaoszczędzić na takich zakupach. Moja siostra jakiś czas temu tanio łóżko do sypialni gdzieś znalazła.

090913123

Posty: 23

 
Ile trzeba zapłacić za dobrej klasy meble młodzieżowe, tak mniej więcej? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii? Kupujecie raczej na raty, czy za gotówkę?

mobista

Posty: 26

 
Jak jeszcze dziadek żył to powiem, że większość mebli zamawiałem u niego. Miał fach w ręku, robił piękne rzeczy i do tego bardzo funkcjonalne i trwałe.

zimek123456

Posty: 22

 
Ja to na bank będę potrzebował biurka do domu, bo już mi praktycznie tylko tego mebelku brakuje. Wszystko inne już kupione. Jakoś co do biurka to nie mogę się zdecydować na nic konkretnego.

Wertastable

Posty: 31

 
Hej. Akurat mebli to dawno nie zamawiałem. Mam te co mam, już od lat i jakoś się trzymają. W zasadzie mógłbym ewentualnie półki odmalować, jakimś lakierem przejechać trochę...ale nie mam czasu.

jeremii6

Posty: 13

 
Nie tak dawno wymieniałem rogówkę i faktycznie kupowałem przez internet bardzo tanio. Jak się ma trochę szczęścia to można w internetach coś przyoszczędzić.

bymbym23

Posty: 23