przewóz mebli, tania firma ?

przewóz mebli, tania firma ?

Cześć, planuje niedługo przeprowadzkę. Znacie jakąś firmę, jaka oferuję transport mebli w Warszawie?

SABUR

Posty: 2

 
Jak korzystałem z oferty firmy, jaka zajmuje się transportem mebli w Warszawie. Nie pamiętam, teraz nazwy ich firmy, niemniej jednak gdzieś mam wizytówkę. Jak znajdę to wam wkleje tu fotografie. Wiem, że niezwykle mało zapłaciłem i byłem zadowolonych z ich usług.

Zbyszek

Posty: 9

 
Tak, firmy kurierskie transportują meble, ale tylko w określonych gabarytach. Wiem, że nie wszystkie meble zabierze. U kuriera zapłacisz więcej niż w przypadku firmy przeprowadzkowej. Chyba, że chcesz przewieźć jedną szafkę to spokojnie możesz poprosić kuriera o pomoc.

FOTO-PHOTO

Posty: 11

 
A co się dzieję kiedy transport mebli okaże się fatalny i dostaniemy poobijane meble? Kto za takie coś odpowiada? Zdarzyło wam się to kiedyś?

alekBALD

Posty: 17

 
Ja mogę polecić firmę, która zajmuję się transportem mebli w Warszawie. Sama korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona. Jeśli chcecie to wejdzcie na ich stronę i zobaczcie jak wygląda to cenowo i co przewożą. https://transport-mebli-warszawa.pl

labuh

Posty: 9

 
Też z ich usług korzystałam. Mają naprawdę profesjonalną ekipę. Przewóz mebli był na najwyższym poziomie.

Andziaaan

Posty: 7

 
Ja też mam zamiar sięgnąć z usług firmy przeprowadzkowej. Pracują tam fachowi ludzie, którzy wiedzą jak zabezpieczyć meble przed transportem, by nie doszło do ich uszkodzeń.

Mr Frog

Posty: 18

 
Ja kiedyś słyszałem, że można przewieźć meble firmami kurierskimi. Nie wiem czy to jest prawda, korzystał ktoś kiedyś z takich usług?

proszek

Posty: 7