tlenoterapia, gdzie znajdę ?

tlenoterapia, gdzie znajdę ?

Czy możecie polecić mi normobarie, czyli komore normobaryczną, któa służy do tlenoterapii? Zależy mi, aby były tam sesje nocne.

czdeRRR

Posty: 1

 
Witam, jeżeli jest Ci potrzebna regeneracja organizmu to mogę polecić Ci tlenoterapię w komorze normobarycznej. Sama z takiej korzystam i bardzo mi pomaga, w poprawie wydajności organizmu.

Marioleczka

Posty: 7

 
Powiem Ci, że ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam już na kilku sesjach i widzę poprawę w swojej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie bardzo polecana.

merlo45

Posty: 9

 
Cześć, powiem Ci, iż słyszałem o normobaria same pozytywne opinie. Jednakże nigdy nie korzystałem z takiej komory. Może ktoś inny wypowie się konkretnie na ten temat.

Ekurygo

Posty: 3

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o sporo lepiej. Należałoby spróbować, jeżeli doskwierają Ci jakieś problemy zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

miner23

Posty: 22

 
Bardzo dobra jest tlenoterapia po zawałach, czy wylewach. Moja babcia korzystała z komory normobarycznej, gdy właśnie miała problemy zdrowotne. Należałoby przeczytać w internecie, które korzyści daje tlenoterapia.

Jasieczek23

Posty: 4

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a także pomaga w leczeniu różnych chorób. Pożądane byłoby dowiedzieć się wcześniej lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

borek149

Posty: 5

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich ludzi. Jednakże należałoby pamiętać, aby dowiedzieć się, które są przeciwwskazania. Wiem tylko, że z tlenoterapii mogą korzystać nawet drobne dzieci.

345_14

Posty: 15

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a także pomaga w leczeniu różnych chorób. Warto dowiedzieć się wcześniej lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie różnych chorób, czy urazów. Ja również miałem trochę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po kilku sesjach nie mogłem uwierzyć, że tak mi to pomogło.

Mechanik

Posty: 20