zespół muzyczny ryki, gdzie szukać??

zespół muzyczny ryki, gdzie szukać??

Jeśli znacie fajny zespół na wesele, to chętnie poznam i spotkam się w celu omówienia szczegółów :) Wesele na wiosnę, dokładnie w kwietniu, więc może jeszcze da się znaleźć ekspertów od dobrej zabawy :D

Justynka45

Posty: 7

 
Nie mam pojęcia, albowiem kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Rzeczywiście dziś jest o sporo wiecej możliwości, jeśli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, lecz ci dobrzy są pozajmowani na rzeczywiście daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

Joe

Posty: 11

 
Dla mnie liczy się fakt, aby był to nie tylko świetny zespół muzyczny, niemniej jednak też konferansjer. Jak na razie nie znalazłem żadnego w Łukowie. Może naprawdę szukać też po okolicach. Pewnie taka opcja z dojazdem jest sporo droższa, niemniej jednak jak nie odszukamy, innego wyjścia nie będzie.

Grabow12

Posty: 9

 
Jak szukacie dobrego zespołu muzycznego, to polecam tych muzyków http://zespol-retro.pl. Ekipa znakomicie zgrana no i profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia. Świetnie grają. Znają się na swojej robocie. Polecam.

matek562

Posty: 11

 
U nas też było podobnie. Nie mieliśmy zbytnio szczęścia podczas szukania fajnego zespołu na wesele. Nie trafiliśmy na porządnych muzyków. Mogę powiedzieć, że było jako tako. Szału nie było, jak to tutaj niektórzy wypowiadają się w samych superlatywach o muzykach, którzy grali na ich weselach.

francuzz

Posty: 14

 
Gdy potrzebowaliśmy zespołu muzycznego do Opola Lubelskiego, przeszukaliśmy mnóstwo stron i for tematycznych. Powiem, że trzeba szukać dużo wcześniej, zwłaszcza jeśli chodzi o okres weselny wiosna lato. Najlepiej zarezerwować sobie termin z pół roku wcześniej no i rzeczywiście szukać również w okolicznych miejscowościach.

klarka

Posty: 3

 
I tak właśnie trzeba robić. U nas podobnie. Też nie mamy zamiaru działać na ostatnią chwilę i szukać zespołu muzycznego na wesele w Rykach na ostatnią chwilę. Należę do ludzi, jakie lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

johncena67

Posty: 21

 
Nie demonizujmy sprawy. Znajdziesz na pewno. Musisz tylko poświęcić trochę czasu na sprawdzenie opinii o takim zespole muzycznym z Puław. Wiadomo, nie każdy będzie doświadczony. Na ostatnią chwilę na nieszczęście tak jest.

marcin225

Posty: 24

 
Dobry zespół weselny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić szczególną uwagę. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością bardzo złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to więcej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

Black_Riot

Posty: 14