Koncerty Fancy, szukam ?

Koncerty Fancy, szukam ?

Witam, czy to prawda, że Fancy wciąż koncertuje i ma się dobrze. Może będzie w Polsce? Chętnie bym poszedł na koncert.

gruszk45

Posty: 16

 
Fancy był sporo razy w Polsce. Nigdy jednakże nie byłem na jego koncercie. Jak teraz by był to chętnie kupię bilety, zbiorę starą ekipę i pojedziemy. Takie imprezy zawsze mi się podobały. Z tego co wiem, to cieszy się nadal gigantyczną popularnością. Też zawsze mi imponował. Kiedyś po prostu była inna muzyka.

czastek6

Posty: 20

 
Też uważam, że Fancy należy się szacunek, tym bardziej, że nadal dalej koncertuje i nie unika koncertów w Polsce. Czekam, aż ukaże się info o koncercie u nas. Na pewno pojadę. Pozdrawiam.

Intro_69

Posty: 20

 
Niesłychanie tęsknię za starymi czasem, jak gwiazdy lat 80-tych i 90-tych dopiero co wschodziły. Dziś się o nich zapomina, jak np. o kiedyś sławnym niemieckim piosenkarzu Fancy.

Klakier

Posty: 16

 
Ten gość zasługuje na wielkie słowa uznania. Fancy był nie raz w Polsce i zawsze miał pełną publikę. U nas ma dużo swoich fanów.

Fanatyk

Posty: 22

 
Fancy koncertuje i to po wszystkich kontynentach. Ma facet krzepę. Zaczynał, gdy ja byłem młody i bardzo mi się wówczas podobał. Teraz nawet nie wiem, jak wygląda.

Kowalski

Posty: 20

 
Już dziś kupiłabym bilety, gdybym dowiedziała się, że ma być u nas koncert Fancy. Kocham jego dorobek. To moje czasy młodości, do których często wracam, słuchając muzyki. Jak będzie, to jadę na 100%.

Wacław

Posty: 28

 
Tutaj jest strona, na której można znaleźć najświeższe info o Fancy http://www.fancy.info.pl. Jak ma być jakiś jego koncert to tutaj podają. Zresztą fajne rzeczy tam piszą.

Krakus

Posty: 25

 
No tak Fancy urodził się w 1946 roku. To już ma swój wiek, jak to się mówi. Ale muzyka i koncerty go odmładzają. Tak jest, jak ktoś ma pasję to wciąż czuje się młody. Może to i dobry przykład dla nas wszystkich.

namok

Posty: 17

 
Nie znam tego artysty Fancy, ale teraz sięgnęłam sobie pamięcią i jego kawałki gdzieś tam słyszałam, takie melodyjne. Na koncert mogłabym się wybrać, jakby był oczywiście w Polsce, najlepiej w moim mieście. O takich gwiazdach trzeba pamiętać.

czeslaww

Posty: 21