Koncerty Francesco Napoli, poszukuję ?

Koncerty Francesco Napoli, poszukuję ?

Hej, słyszałam, iż w tego roku będzie u nas Francesco Napoli. Wiecie coś na temat biletów, czy można nabyć je online?

Iwona3

Posty: 12

 
Tu macie stronę, gdzie można kupić bilety na koncert Francesco Napoli http://www.francesconapoli.pl.

Bardzo podoba mi się jego ostatnia płyta,widać, że wciąż się rozwija i nie tkwi w miejscu. W końcu śpiewa nie tylko w jednym stylu, nawet arie operowe.

matek562

Posty: 16

 
To będzie ekstra impreza. Fajnie, że takie koncerty też się odbywają, a nasze wspaniałe legendy muzyczne wciąż dla nas koncertują. Na andrzejkach w tym roku zagra w Sopocie Francesco Napoli. Kupiliśmy z mężem już bilety. Odległy czas, ale chcieliśmy mieć pewność, że się dostaniemy i nie zabraknie dla nas miejsca.

Kowalski

Posty: 20

 
Kochani w tym roku będziemy mogli poszaleć przy wybornych rytmach. Będzie u nas Francesco Napoli, a koncerty będą grać jeszcze inne gwiazdy. W listopadzie na andrzejki będzie się po prostu działo.

wolfdale

Posty: 25

 
28 listopada na Ergo Arenie odbędzie się masa koncertów, wiem, że będzie Francesco Napoli. Ludziska kupujcie bilety, bowiem braknie. Jestem starej daty, więc chcę zobaczyć co tam u starych gwiazd słychać i jak się miewają.

Zlomex

Posty: 25

 
300 My też z ekipą znajomych jedziemy na te koncerty, będzie Francesco Napoli i inne gwiazdy z lat 90-tych. Z tego co słyszeliśmy to już taka imprezka była. Teraz to już mamy bilety i nic nas nie ominie. Posłuchamy, pobawimy się, potańczymy, będzie super. Koncert będzie akurat na andrzejki.

Michaś

Posty: 19

 
Też słyszałam, że będzie koncert Francesco Napoli. Oj kiedyś bawiłam się przy jego hitach na imprezkach. Muszę go teraz zobaczyć na żywo, jakoś nigdy nie miałam okazji, choć był u nas przecież niejednokrotnie. Bilety są już dostępne w internecie.

helloo333

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o koncert Francesco Napoli to bardzo się weselę, że do ans przyjedzie. Nabyłam bilety dla siebie i dla mamy. Kiedyś była jego fanką, pamiętam te przeboje, jak puszczała z magnetofonu. To były czasy. Chcę zrobić jej prezent. Myślę, że bardzo się ucieszy. Koncert będzie w listopadzie.

opilse4

Posty: 14