Pokaz w kielichu wody, komu zlecić ?

Pokaz w kielichu wody, komu zlecić ?

Myślałem o imprezie firmowej. Może pokaz w kielichu wody ? Wiem, że takie pomysły najlepiej się sprawdzają. Może ktoś korzystał już z pokazów tej artystki z mam talent i może się wypowiedzieć jak było?

hihi45hihi

Posty: 11

 
Pytano mnie, czy takie imprezy się sprawdzają. Jest jedna odpowiedź, jeśli pracownicy ich chcą to imprezy plenerowe wychodzą naprawdę ekstra i jest o czym później wspominać:)

allegrowicz65

Posty: 14

 
Może spodoba Ci się pokaz w kielichu wody http://www.annafilipowska.com ? To laureatka mam talentu. Daje swoje show na takich właśnie imprezach, kontakt jest na stronie. Gdybym miała wybierać, to na pewno bym wybrała właśnie tą artystkę. Sami sobie zobaczcie:)

Deltabox84

Posty: 25

 
Nie miałam styczności z tą agencją eventową ze śląska, ale jak widać ma same dobre pomysły. Mnie też bardzo podobał się występ w Mam Talent, dlatego gdy tylko zdecyduję się już na taką imprezę pracowniczą w plenerze z czegoś takiego na pewno skorzystam. Ciekaw jestem tylko odnośnie ceny, czy nie powali mnie na kolana:) Pozdrawiam.

k124l

Posty: 25

 
W ramach imprez dla firm też poleca tę agencję eventową ze śląska. Mają dużo fajnych pomysłów, które rzeczywiście się sprawdzają. Propozycja artystki z mam talent zrobiła na mnie super wrażenie. Zobaczcie sobie na stronie, z czego można skorzystać.

transerwis

Posty: 21

 
Osobiście świetnie się bawiłem z kolegami. To była jedyna w swoim rodzaju impreza firmowa, którą bardzo miło wspominam i chętnie uczestniczyłbym w drugiej takiej. Taki talent robi wrażenie na człowieku, zwłaszcza, że można obejrzeć show na żywo. Nigdy nie przypuszczałem, że będzie podobać się pokaz akrobatów.

Acclaim

Posty: 21

 
Widziałam na stronie, że proponują pokazy cyrkowe. Sama nie wiem, czym przypadkiem nie skuszę się akurat na taki wybór. Swoją drogą artystka jest znana i lubiana, więc wyjść może całkiem atrakcyjnie.

Ciapek

Posty: 22

 
Fajowa sprawa, imprezy plenerowe u nas w firmie są popularne, dlatego wszystkim innym polecam tę formę integracji pracowników i promocji firmy. A jeśli chodzi o artystkę z pokazami w wodzie, tym bardziej:)

Jasio234

Posty: 35