Koncerty Sonique, gdzie ?

Koncerty Sonique, gdzie ?

Hej, szukam jakiejś strony, gdzie można śledzić trasę koncertową i info o Sonique. Bardzo zależy mi jechać na jej koncert, niekoniecznie musi być w Polsce. Jak będziecie coś wiedzieć, to chetnie skorzystam.

Pozdrawiam.

krugerPL

Posty: 12

 
A ja byłam na koncercie Sonique. Oj było to kilka lat wstecz. Tych wrażeń nigdy nie zapomnę. To była najlepsza impreza, na jakiej mogłem się kiedykolwiek znaleźć. Okazji do następonej też nie widzę, ani nie słyszałem, ale warto czekać na taki talent.

Sarenka

Posty: 31

 
Nie można mówić o muzyce klubowej, nie mówić o Sonique i jej koncertach. Zamiast tego, że jest didżejem, śpiewa i pisze teksty. Ma po prostu talent i dobrze, że ciągle koncertuje i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, jakich jest coraz więcej.

klosert

Posty: 17

 
Na tej stronie można śledzić koncerty Sonique http://www.sonique.pl. Też bardzo podoba mi się jej działalność muzyczna, najbardziej kręcę mnie oczywiście koncerty. Chyba nie wybiera się na razie do nas:(

Kitas

Posty: 16

 
Normalnie nie jeżdżę na koncerty, natomiast jakby miała nas odwiedzić Sonique to co innego. Nie wiem, czy będzie, raczej chyba nie planuje, natomiast śledzę informacje. Podkreślała nie raz, iż lubi naszą publiczność.

Wojciech24

Posty: 27

 
O Sonique można by pisać i pisać. Co zrobiła, ile odjechanych koncertów dała swoim kochanym fanom itd., itd. Szkoda, że nic nie słychać o tym, że planuje przyjazd do Polski.

mazi1991

Posty: 22

 
Jak słyszę będzie koncert Sonique to wywołuje to we mnie dreszcze. Z emocji oczywiście. Na ostatni nie udało mi się dostać. Teraz wciąż szukam wątków w internecie, żeby nie przegapić jej koncertu.

Sarev22

Posty: 14

 
Nic nie wiem na temat koncertu Sonique w Polsce. Jak coś będziecie wiedzieli, to szybko napiszcie. Będę wracała na forum z nadzieją. Pozdrawiam serdecznie.

Pendrzeec

Posty: 16

 
Sonique nie da się nie kochać. Napawa człowieka pozytywnymi fluidami. Jak się jej słucha to człowiekowi chce się żyć. Też tak macie. Należałoby pooglądać sobie, jak można bawić się na jej koncertach. Osobiście niezwykle chciałabym mieć okazję na takie imprezowanie.

kluseczka

Posty: 22

 
Zakochany jestem w tym co na koncertach robi Sonique. Dawno jej nie oglądałem, ostatnio trafiłem na stronkę w necie i oniemiałem z wrażenia. Tak, jest najlepsza i poza tym piękna kobieta. Na takie imprezy to można chodzić.

johncena67

Posty: 14