Koncerty Bad Boys Blue, gdzie ?

Koncerty Bad Boys Blue, gdzie ?

Hej, słyszałam, że w tym roku przyjeżdża do nas Bad Boys Blue. Czy wiecie co z biletami, czy można kupić online?

czerław3

Posty: 15

 
U nas będzie grać Bad Boys Blue. Szkoda, że nie w lato. Koncert będzie z okazji andrzejek w listopadzie na Ergo Arenie. Bilety dostępne są już przez internet.

wolfdale

Posty: 25

 
Tak ekstra imprezy już dawno nie było. Dobrze, że nie zapomina się o starych dobrych zespołach i gwiazdach. Na andrzejki zagra dla nas na Ergo Arenie Bad Boys Blue i moc innych gwiazd. Mam już bilety i nie mogę się doczekać. Szykuje się naprawdę dobre wydarzenie. Tyle gwiazd w Polsce w jednym miejscu? Wow.

Mord

Posty: 18

 
W listopadzie, chyba jakoś na andrzejki będzie super wydarzenie. Będzie koncert Bad Boys Blue. Trochę szkoda mi, że w takim składzie, ale jadę do Sopotu na żywo zobaczyć, jak wygląda nowe trio. Jestem starym fanem, więc trochę łza mi się w oku kręci.

Pamooko

Posty: 23

 
Jestem strasznie ciekawa, jak wygląda na żywo nowy skład Bad Boys Blue. Nabyłam z mężem bilety i czekamy na ich koncert, który odbędzie się 28 listopada na Ergo Arenie.

Klarka45

Posty: 18

 
Uwielbiam emocje na koncertach, teraz czekam na Bad Boys Blue. 28 listopada na Ergo Arenie będzie dużo gwiazd. Warto jechać, pozdrawiam. A co do biletów, to trzeba się spieszyć.

codePerformance

Posty: 21

 
U nas będzie grać Bad Boys Blue. Szkoda, iż nie w lato. Koncert będzie z okazji andrzejek w listopadzie na Ergo Arenie. Bilety dostępne są już przez internet.

Radziu

Posty: 24

 
Panie i Panowie w tym roku będziemy mieli okazję poszaleć na przy wybornych popowych rytmach. Będzie Bad Boys Blue, a koncerty będą grać jeszcze różne gwiazdy, o których nie można zapominać. W listopadzie będzie gorąco.

Laleczk23

Posty: 25

 
To jest strona, gdzie można kupić bilety na koncert Bad Boys Blue http://www.badboysblue.com.pl.

Ich nowy skład jest super. Słyszeliście ich, ja dopiero nie tak dawno wpadłam na ich nowe hity. Jestem pod gigantycznym wrażeniem. Kiedyś byłam fanką starego trio. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

miko_poz

Posty: 21

 
Dobrze słyszeliście Bad Boys Blue będzie w Polsce. Koncert odbędzie się 28 listopada w Ergo Arenie. Oj będzie się działo, bo będzie dużo innych gwiazd popu. Starych legend w nowej odsłonie. Zżera mnie ciekawość:) Gorąco wszystkich pozdrawiam.

Laseczka

Posty: 25