pasywny dochód, polecicie ?

pasywny dochód, polecicie ?

Wszedł ktoś w inwestycje developerskie i zarobił na tym pieniądze? Czytałem o tym, że można naprawdę miesięcznie sporo zarobić, ale nie za bardzo się na tym znam, dlatego pytam Was o opinie w tej ważnej dla mnie sprawie.

AloBalo

Posty: 1

 
Najpierw trzeba się dowiedzieć jak inwestować w nieruchomości, aby jak najwięcej zyskać. Wówczas dopiero można się brać za wpłacanie pieniędzy. Bez tego ryzyko jest za olbrzymie.

fuszerk78

Posty: 10

 
Na pewno na wszystkim trzeba się trochę znać. Tylko wtedy szanse na to, iż osiągniemy cel będą wielkie. Inwestowanie to zawsze ryzyko, ale jeżeli nauczymy się inwestować to zmniejszymy je.

andrew66

Posty: 14

 
Według mnie nowoczesna lokata to nieruchomości i tokeny. Raz w miesiącu można otrzymać na konto 1% wpłaconej kwoty. Im wiecej się wpłaci tym wiecej można będzie każdego miesiąca na tym zarobić.

Franusik3

Posty: 3

 
Nie wiem czy istnieją w stu procentach bezpiecznie inwestycje, albowiem jednak ryzyko zawsze jest. Na pewno, jeżeli inwestujemy w nieruchomości i dochód pasywny to takie ryzyko istotnie się zmniejsza. Trzeba myśleć i trzeba dokładnie wszystko analizować, a wówczas większych problemów mieć na pewno nie będziemy.

jagieloniab0000

Posty: 13

 
Dla mnie inwestowanie w nieruchomości to dobre rozwiązanie, jakie innym również mogę polecić. Nie trzeba mieć wiedzy na temat nieruchomości, bowiem tym zajmuje się ekosystem, który wie jak zarabiać za nas. My tylko czekamy aż każdego miesiąca na naszym koncie znajdą się pieniądze i wówczas będziemy niezwykle zadowoleni.

Sis45

Posty: 4

 
Dla osób, które chcą dowiedzieć się o inwestowaniu w nieruchomości jak to zacząć polecam https://inwestowanie.eu, gdzie znajdują się wszystkie odpowiedzi. Można w ten sposób dowiedzieć się naprawdę bardzo dużo.

Lupusx

Posty: 7

 
Inwestowałem w tokeny i nieruchomości. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Przede wszystkim, dlatego iż tokeny mają zabezpieczenie aż 50% w nieruchomościach. Mnie to przekonało do tego, aby wpłacić pieniądze i zacząć zarabiać.

Gumis

Posty: 15

 
Jeśli inwestycje developerskie są bezpieczne to jak najbardziej warto będzie w nie inwestować. Wszystko trzeba dokładnie sprawdzić, a wtedy wiemy, z kim współpracujemy. Od dawna inwestuje w pasywny dochód i bez żadnej pracy ze swojej strony mogę na tym naprawdę dużo zarobić. Wam również to polecam zrobić.

Rico

Posty: 6